Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

🏆 Nowe poziomy w Społeczności 🏆

Po godzinach obliczeń i dyskusji zdecydowaliśmy, że @Piotrekk85 nie ma już najwyższego poziomu na forum...

A to dlatego, bo dodaliśmy 4 nowe poziomy. "Guru" niezmiennie jest najwyższą rangą w Społeczności, ale od teraz ma aż 5 poziomów oznaczanych liczbą gwiazdek.

Tym razem "rozbicie banku", czyli osiągnięcie najwyższego poziomu wymaga zdobycia miliona punktów. 

Tak. 1 000 000 punktów. Brzmi jak coś nieosiągalnego? Najbardziej aktywny użytkownik już wkrótce będzie mieć na koncie połowę tej sumy, więc zadanie jest jak najbardziej wykonalne 🙂

 

Pamiętajcie, że zdecydowanie najwięcej punktów zdobywa się za pomaganie innym. Szczegóły dotyczące naliczania punktów znajdziecie w temacie "Punkty, poziomy i rangi". Powodzenia! 

 

t-gbmp-global-brand-digital-michaela-content-awaiting-info-photos-part-1-we-keep-istock-522319544_preview.jpg

16 ODPOW. 16

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

🏆 Nowe poziomy w Społeczności 🏆

Ojej... 😉
Anonim

Nie dotyczy

🏆 Nowe poziomy w Społeczności 🏆

Pierwszy milion trzeba ukraść...ale nie tutajEmotikon: Mrugający @Piotrekk85, nie wzdychaj, bo co to dla Ciebie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

🏆 Nowe poziomy w Społeczności 🏆

Punkty nie są ważne 😉

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

🏆 Nowe poziomy w Społeczności 🏆

Za niedługo, to tych rang nie będzie widać pod nickiem, coraz mniejsze Emotikon: LOL A nie lepiej dodać "Główny Specjalista", Główny Expert Orange - jako najwyższy. Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

🏆 Nowe poziomy w Społeczności 🏆

Tylko nie "Główny Expert Orange ". To by sugerowało, że pracuje w Orange i dochodziłoby do nieporozumień...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

🏆 Nowe poziomy w Społeczności 🏆

Rano, przeglądając NO przy pierwszym śniadaniu, zauważyłem  e gwiazdki i miałem "zaczepić" @Artur o tę nowinkę.. ale jak się pojawiłem w pracy to mi uleciało...  No i nie tylko milion punktów, ale też 1000 rozwiązań jest potrzebne...

Anonim

Nie dotyczy

🏆 Nowe poziomy w Społeczności 🏆

Jak dla mnie nazwa "GURU"bardzo źle się kojarzy proponował o jej zmiana na inną 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

🏆 Nowe poziomy w Społeczności 🏆

@Anonim, dzięki za opinię. Dodaj nowy pomysł i zbieraj głosy. Jeśli więcej osób będzie uważało podobnie jak Ty to rozważymy zmianę 🙂

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

🏆 Nowe poziomy w Społeczności 🏆

Zamiast GURU - Starszy Expert NO Emotikon: Szczęśliwy