Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

Dzięki @Artur, w poniedziałek pogadam z kurierami/oddziałem.

Anonim

Nie dotyczy

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)


@Piotrekk85 napisał(-a):

IMG_20170113_133549_HDR.jpg

I do mnie przed chwilą przesyłka dotarła z pendrivem 🙂 Dzięki wielkie 🙂


I do mnie tez taki sam zestaw doszedł jak do @Piotrekk85 Dzięki @Artur


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 81
  • 193
  • 2

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

Do mnie tez dziś przesyłka dotarła, Bardzo dziękuje za huba usb Emotikon: Szczęśliwy

 

Następny musze upolowac ten powerbank fajnie wygląda  Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

IMG_20170113_135042.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

Do mnie również dotarła paczka, smyczka, rękawiczki (oddane w ręce mamy) i ładowarka 2w1 (sieciowo-samochodowa) tylko coś jest na rzeczy bo gdy włączam do gniazda zapalniczki to nie ładuje, na gniazdku sieciowym 230V działa. Ale.......nie ma się co smucić, mi najbardziej podoba się smyczka 🙂 Może kiedyś pochwalę się swoją kolekcją Orangowych smyczek i kubków 😜 😜


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

...w sumie @Anonim, mamy tu pomagać w sprawach dotyczących Orange, ale że gadżet w postaci ładowarki jest od naszego operatora, poradzę Ci:

- sprawdz czy zapalniczka samochodowa działa(pamiętaj że w niektórych samochodach musisz włączyć zapłon)

- sprawdź bezpiecznik we wtyczce 12V, ponieważ mógł się uszkodzić w transporcie DPD, lub poprostu się przepalił. Moja przesyłka przyjechała w stanie co najmniej agonalnym(szczęście że bombelki wytrzymały, kartonik od powerbanka wyglądał tragicznie) Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

@edit:... fajny avek Pablo Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

Avatar super @mabud73.  Dziękuję jeszcze raz za edycję. Inna ładowarka działa w gnieździe zapalniczki, więc 😜 Ale........mi najbardziej przypadła do gustu smyczka 🙂 Miłego dnia Panie i Panowie 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)


Artur napisał(-a):

 


mabud73 napisał(-a):

... @pablo_ck, slipki jak slipki, ale sylikonowe opasaki na rękę z logo orange, lub napisem...hmm, do odbioru np w salonie, jak myślisz @Artur... jestem maniakiem sylikonów na nadgarstek Emotikon: LOL


 Fajny pomysł! Gdy będziemy zamawiać kolejne gadżety to rozejrzymy się za opaskami 🙂


@Artur powracajac do tematu, poza zwykłymi opaskami, zobacz co znalazłem. Opaski "VIP" Emotikon: LOL wystarczy dorzucić logo i prezent jak ta lala Emotikon: Bardzo szczęśliwy

pendrive-er-bransoletka-bt005-silikonowy-pbt005.jpg

 

@edit: obiecuję...już nic więcej nie szukam Emotikon: LOL

 

 

PU-170.jpg

 

 

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

Fajne! Choć pewnie zrobilibyśmy białe i czarne z logo Orange i Nasz Orange. I śmiało dorzucajcie nowe pomysły na gadżety, wszystkie zapisuję, ale uprzedzam, że póki co mamy zapas i kolejne zamówienie będziemy robić pewnie za ok. pół roku.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)

 

@Artur to z tego zapasu będzie coś ... teraz na Wielkanoc ?? 😉 

 

i znowu będzie jakiś "konkurs" ? 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wszystkiego najlepszego! + gadżety do zgarnięcia :)


pablo_ck napisał(-a):

Avatar super @mabud73.  Dziękuję jeszcze raz za edycję. Inna ładowarka działa w gnieździe zapalniczki, więc 😜 Ale........mi najbardziej przypadła do gustu smyczka 🙂 Miłego dnia Panie i Panowie 🙂


@Anonim czasami te gniazda są ciut szersze i niektóre "wtyczki" są dopasowane, inne mają luzy i przerywają kontakt, a jeszcze inne zero kontaktu...