Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

🎈Konkurs po urodzinowy🎈

W urodzinowym wpisie wspomnieliśmy o konkursie, który szykujemy. Teraz czas na więcej szczegółów.

Na początek info o nagrodzie – do zgarnięcia jest zaproszenie na III Złot Społeczności Nasz Orange.
Brzmi ciekawie, prawda? Co trzeba zrobić, żeby zdobyć zaproszenie?

Najlepiej podążać śladami naszych Herosów 😉 

Zwyciężą 3 osoby, które w dniach 06.08.2018 - 31.08.2018 zbiorą najwięcej punktów. Punkty będą przyznawane i liczone za następujące aktywności:

- Ilość wpisów, które zostaną oznaczone jako  rozwiązanie mnożona przez 3

- Ilość zgłoszonych pomysłów mnożona przez 1,75

- Ilość otrzymanych lajków  mnożona przez 1,25

- Ilość komentarzy

- ilość przeczytanych postów mnożona przez 0,1

Dla przejrzystości musimy dodać, że zachowania sprzeczne z zasadami i regulaminem forum, np. zakładanie multikont i oznaczanie sobie samemu rozwiązań, dawanie lajków, czy spamowanie, automatycznie wykluczają z udziału w konkursie. 
Ogłoszenie wyników zostanie opublikowane przez członka Zespołu Nasz Orange w tym temacie do 07.09.2018. 
Herosi z wiadomych powodów nie biorą udziału w konkursie – z Wami widzimy się tak, czy inaczej 😉

Zlot wstępnie planowany jest na drugą połowę września (piątek 21 lub 28.09), ale nie jest to jeszcze termin ostateczny – potwierdzimy go w niedalekim czasie.

Spotkamy się w Miasteczku Orange w Warszawie. Zwycięzcy, będą mieli okazję poznać osobiście Herosów i członków Zespołu Nasz Orange oraz zobaczyć jak wygląda ono  od środka, wezmą udział w zaplanowanych warsztatach i spotkaniach z pracownikami Orange. A wieczorem wspólnie spędzimy czas na pozlotowym afterparty. Integracja będzie trwała do późna, więc nocleg zapewnimy w ramach nagrody 😉
Na koniec pozostaje mi tylko sparafrazować cytat @Piotrekk85 którym już posłużyliśmy się w infografice; „Co będzie na zlocie, zostanie na zlocie :P”. 
Do dzieła!gettyimages-582481921_preview.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

🎈Konkurs po urodzinowy🎈

Naszedł czas aby ogłosić wyniki.

Wygrana.png

Jak doskonale wiecie, żeby otrzymać nagrodę należało podążać śladami Herosów. Tym razem, nie dodawaliśmy minimalnych wymagań dla punktowanych aktywności, co przyniosło ciekawe efekty. Bardzo szczęśliwy mężczyzna

Żeby nie trzymać Was dłużej w niepewności, zwycięzcami konkursu są:

@wscieklaewka

@bluesmanniak   

@porcupine3

grat.png

 

Serdecznie gratulujemy!!

Dodam, że w trakcie wyłaniania zwycięzców, zgodnie z zapowiedzią, szczególną uwagę zwracaliśmy na zachowania sprzeczne z zasadami i regulaminem forum. Z tego powodu z żalem musieliśmy wyeliminować z konkursu osoby bliskie wygranej.

Dla przypomnienia - nagrodą w konkursie jest zaproszenie na III Zlot Społeczności Nasz Orange. Zwycięzcy wkrótce otrzymają zaproszenie ze szczegółami w wiadomości prywatnej. Mrugający robot

Tych którym nie udało się wygrać, a chcieliby poznać Orange „od kuchni”, zachęcamy do aktywności – kolejny Zlot może być Waszym Zlotem. Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

36 ODPOW. 36

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

🎈Konkurs po urodzinowy🎈

Pracownicy też mogą brać udział?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

🎈Konkurs po urodzinowy🎈


@Wojcieszkonapisał(-a)

Pracownicy też mogą brać udział?


Myślę, że tak @Wojcieszko aczkolwiek Ty, Herosie, nie masz o co "walczyć" 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

🎈Konkurs po urodzinowy🎈

Tu może być mały konflikt z uwagi na Kodeks Etyki Grupy Orange. Ew zróbcie wewnętrzny konkurs.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

🎈Konkurs po urodzinowy🎈

Pozs tym ostatnio często pojawiają się moje słowa więc ciekawi mnie co działo się na drugim zlocie? 🤔
Anonim

Nie dotyczy

🎈Konkurs po urodzinowy🎈

A mi się podoba, że Zespół robi coś w kierunku zachętyEmotikon: Szczęśliwy "Korpus dyplomatyczny" (OHEmotikon: Mrugający co prawda nie ujawnił, czy ma w swoich szeregach swego kapelanaEmotikon: Mrugający, ale i tak będzie miał zaszczyt godnego reprezentowania strony społecznej zlotu. Natomiast OH Pracuję w OrangeZespół NO będą pod wielką presją, by pokazać się z jak najlepszej stronyEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

🎈Konkurs po urodzinowy🎈


@Piotrekk85napisał(-a)
Pozs tym ostatnio często pojawiają się moje słowa więc ciekawi mnie co działo się na drugim zlocie? 🤔

@Piotrekk85, co było i nie jest, nie pisze się w rejestr. Po co wracasz pamięcią...jak nie pamiętasz?Emotikon: Mrugający


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

🎈Konkurs po urodzinowy🎈


@Misiek62napisał(-a)

@Wojcieszkonapisał(-a)

Pracownicy też mogą brać udział?


Myślę, że tak @Wojcieszko aczkolwiek Ty, Herosie, nie masz o co "walczyć" 😉


Pewnie @Misiek62, chociaż pytanie raczej o kolegę. Tylko jeszcze musi chcieć Emotikon: LOL Ja się bardzo cieszę, że będziemy się mogli spotkać.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

🎈Konkurs po urodzinowy🎈

No właśnie więcej pamiętam z pierwszego zlotu niż drugiego 😊

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

🎈Konkurs po urodzinowy🎈


@Piotrekk85napisał(-a)
Tu może być mały konflikt z uwagi na Kodeks Etyki Grupy Orange. Ew zróbcie wewnętrzny konkurs.

Nie rozumiem Twojego podejścia @Piotrekk85 , przecież pracownicy mogą być Herosami, to niby dlaczego nie mogliby (inni) podnieść swojego poziomu punktowego, i zostać zaproszeni na zlot?