Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

@Wojcieszko "W regulaminie jest wpisane, że nie możemy zagwarantować działania telewizji, jeżeli dekoder nie jest połączony z routerem."

W tym regulaminie nie ma nic bezpośrednio na ten temat. No chyba że ten punkt podciągniemy pod powyższe:

11. Nie gwarantujemy dostępności usług telewizyjnych poza Strefą Internetu Domowego.

ale skoro:

"Strefa obejmie obszar 500 metrów od miejsca, w którym nawiązali Państwo połączenie z internetem."

to sprawa robi się tragikomiczna 🙂


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

Strefa strefą. Czyli możesz się przemieszczać w promieniu 500 metrów z routerem i będziesz w tej strefie. Zasięg Wi-Fi swoją drogą.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

No właśnie - o zasięgu wi-fi nie ma w regulaminie ani słowa. Ani o zapewnieniu połączenia dekodera z routerem. Ja rozumiem, że to są (te połączenia) zdroworozsądkowe oczywistości, ale nie powołujmy się w tym przypadku na regulamin 😉

Anonim

Nie dotyczy

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

Tylko że autor tematu napisał o błędzie S01 czyli o polaczeniu kablowym tu

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

@Anonim dlaczego ty linkujesz do Sagemcom UHD 88, skoro autor w pierwszy poście napisał że chodzi o dekoder WHD 80 ? W tym przypadku wspomniany komunikat odnosi się w ogóle do braku połączenia z modemem/routerem.

Anonim

Nie dotyczy

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

@Misiek62A czy tutaj jaki masz komunikat o błędzie braku polaczenie bezprzewodowego tutaj ?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

Ale skoro człowiek pisze: "router jest piętro wyżej, połączony z dekoderem przez Wifi"?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

@Anonim  po co mam czytać na tej stronie którą podajesz? Używam Orange TV w technologii IpTV, za pośrednicwem takiego dekodera , więc wiem, że w sytuacji gdy modem jest wyłączony, albo dopiero zestawia internet, to mam taki komunikat o błędzie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 10
  • 0

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

@bluesmanniak Dziękuje, wygląda na to, że nawet mogę sie powołać na ten regulamin, bo ani nie jestem poza strefą domową, ani nie używam innego modemu/routera 4G niż jest dostępny w ofercie, a dostępności usługi telewizyjnej i tak brak. 

Anonim

Nie dotyczy

niedziałająca telewizja - orange nie chcę rozwiązać umowy

5 miesięcy płacić za usługę i nie korzystać, dziwne trochę, ale kto bogatemu zabroni, tak na koniec to robiłem net w domku tip-top i kabli nie widać, wiercenie to żaden problem, inna opcja to po elewacji kable puścić, wariantów wiele, po wi-fi TV nie pooglądasz przez stropy, trzeba myśleć przy zamawianiu usługi, to logiczne że po wi-fi nie da rady, aż dziw że Infolinia czy sklep tego nie powiedzieli.