Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 39, Guru ****
  • 24270
  • 12426
  • 1120

Dziwny Plik

Mi się wydaje, że masz po prostu za dużo "śmieci". Nie należy instalować launcherow, gier z reklamami czy innych aplikacji gdzie funkcje zależą od reklam. Niestety nie wiele wtedy zostaje ale trzeba wybrać czy ważniejsza "rozrywka" czy bezpieczeństwo.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 24270
  • 12426
  • 1120

Dziwny Plik

W slangu branżowym jest to określenie na przesyłanie raportów przy nieprawidłowym działaniu systemu, aplikacji, czy tzw. "crashy". Są to logi wysyłane w tle, zwykle tylko za pierwszym razem z pytaniem o zgodę od użytkownika.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 20, Pasjonat
  • 159
  • 67
  • 4

Dziwny Plik

Wczoraj robiłem hard reset, nie mam już go launchera a normalny systemowy

Wszystkie aplikacje mam ze sklepu Play, ale ok mniejsza o to

Sambo
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 32, Ekspert
  • 2543
  • 2251
  • 98

Dziwny Plik

[ Edytowane ]

@Aborows40  piszesz że masz telefony w małym palcu, wgrywanie oprogramowania i cała reszta, dziwię się więc że masz takie problemy z aplikacjami, jak instalujesz ich dużo ze sklepu Google Play, to może testową wersją Norton Mobile (można go używać cały rok, tylko trzeba co 30 dni wyczyścić w aplikacji wszystkie dane) fon przeskanuj, on wyłapuje trefne aplikacje i zgłasza jakie uprawnienia one chcą uzyskać, dump pliki to zrzuty pamięci aplikacji i systemu, jak jakiś błąd wyskoczy to taki plik powstaje, nawet Windows takie coś tworzy, jak się wysypie.

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna. Oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Mrugający

Poziom 20, Pasjonat
  • 159
  • 67
  • 4

Dziwny Plik

Ok zaraz to zrobie

Sambo
0 Lubię to
Odpowiedz