Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 34
  • 0

Android PIE dla Samsung S9+

No jasne, można nawet przecież stworzyć własną wersję PIE. Można nawet napisać własny system od podstaw... Co do aktualizacji to się z Tobą nie zgadzam. Samsung udostępnił najnowszą wersję systemu. To Orange zdecydowało się na zmianę softu na "swoją wersję". Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Orange sprzedawało Open Market. Ich decyzja biznesowa. Zdecydowali się na modyfikację softu w telefonie, więc de facto wzięli odpowiedzialność na siebie. Android 9 to poprawki w zakresie stabilności, funkcjonalności i bezpieczeństwa samego systemu. Kupiłem flagowca z nadzieją że przez 2 lata będę miał sprawny, wydajny i bezpieczny telefon. Sprzedawca w salonie nie informuje klienta, że nie jest to produkt "pełnowartościowy" i mogę czekać na ważne aktualizację 3 miesiące lub dłużej. Sprzedał mi go jako pełnowartościowy z ceną wyższą niż w elektromarketach, więc uważam, że mam prawo Wymagać od Orange jak najszybszej aktualizacji. Szczególnie w momencie kiedy połowa operatorów w Polsce już dokonała takiej aktualizacji. 

Anonim

Nie dotyczy

Android PIE dla Samsung S9+

@achu to na Blogu to porusz, czy innych portalach, skoro to tak ważne, można sprawę w sądzie zrobić, czy innym sposobem domagać się zadość uczynienia, pewnie przez luki w zabezpieczeniach wyciekły co niektórym cenne dane czy miliony zł z konta, ja bym nie marudził tylko sam soft wgrał czysty, ba kupił telefon z wolnego rynku, bo tak robię, brandu nie znoszę w żadnym sprzęcie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 20
  • 0

Android PIE dla Samsung S9+

nie ma mozliwosci debrandingu bez utraty gwarancji, sprawdzone w serwisie samsunga


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Android PIE dla Samsung S9+

W serwisie Samsunga po okazaniu faktury/paragonu jest możliwość "debrandingu". Koszt to około 50zł. Bez utraty gwarancji.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 20
  • 0

Android PIE dla Samsung S9+

dzieki za info! nie wiedzialem o tym, jednak nie zostalem rzetelnie poinformowany przez serwis, pozdrawiam

 

PS. mi przy wlaczeniu komputera smart switch pokazuje ze wstepnie pobrano oprogramowanie, podlacz telefon i klinknij tutaj, cos w tym stylu, jednak kiedy podlaczam temefon nic sie nie dzieje, ktos ma podobne doswiadczenia? 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 20
  • 0

Android PIE dla Samsung S9+

Witam,dzisiaj w Szczecinie zdebrandowali i zauktalizowali mi Samsunga s9+ w autoryzowanym serwisie ZA DARMO!


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 34
  • 0

Android PIE dla Samsung S9+

Noo... to już wszystkie polskie sieci zaktualizowały S9/S9+ do PIE... oczywiście wszystkie z wyjątkiem Orange. Bravo Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Android PIE dla Samsung S9+


@achunapisał(-a)

Noo... to już wszystkie polskie sieci zaktualizowały S9/S9+ do PIE... oczywiście wszystkie z wyjątkiem Orange. Bravo Orange.


Orange też da aktualizację, więc nie musisz tak podbijać temat 😉

Tak na marginesie jak masz parcie na aktualizację, to Serwis Samsunga i za free ci aktualizują telefon 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 18
  • 0

Android PIE dla Samsung S9+

Zgadza się został tylko orange . Masakra!!!


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 20
  • 0

Android PIE dla Samsung S9+

koledzy, wezcie sprawy w swoje rece! opisalem rozwiazanie wyzej, a aktualizacja jest mega, warto zdebrandowac telefon