Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konfiguracja mms i internet lumia 650 dual sim

Telefony na androidzie są czasem za 300 zł w sieciówkach. Ew warto popytać znajomych - może mają do odsprzedania jakiś starszy model. Czasem na olx są oferty związane z oddaniem za darmo.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 7
  • 1

Konfiguracja mms i internet lumia 650 dual sim

Mam iPhone'a 5s po córce z rozbitym ekranem....zamówiłem ekran i będę się starał go ożywić.

Myślę, że warto zaryzykować, Jednak dlaczego nie działa ta Nokia do której się przyzwyczaiłem ?

Jutro pomęczę BOK i dam znać.

 

Przypomniało mi się, że jednak ta Nokia była w Plusie kupiona, ale chodzi z Orange czyli nie ma simlocka

Czy tutaj może być jakiś myk ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konfiguracja mms i internet lumia 650 dual sim

Sam miałeś lumie kiedyś i nie było problemu z internetem. Może masz blokadę na poziomie sim. Najlepiej to przełożyć sim do innego urządzenia i sprawdzić czy net działa.

Co do naprawy - to nie wiem, nie znam się na tym. Zwykle korzystam z serwisu z bezpłatną wyceną.

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Konfiguracja mms i internet lumia 650 dual sim

@Tomek34 albo coś masz na koncie, co BOK może wyjaśnić, albo coś dziwnego z telefonem. Jeśli BOK potwierdzi że wszystko ok, to proponuje przywrócić telefon do ustawień fabrycznych.

Na brak wsparcia programów nie poradzisz - trzeba poszukać czegoś na czym wybrane programy działają.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 7
  • 1

Konfiguracja mms i internet lumia 650 dual sim

Sprawa wyjaśniona. 08.2018r Orange, nie wiedząc czemu założyło mi blokadę na kartę jeśli chodzi o internet.

Czyli 12 m-cy nie miałem internetu na telefonie !

 

W ciągu 24h mam mieć internet.

Oczywiście kazali zrestartować telefon.

 

Dziękuję za trafne podpowiedzi.