Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Konfiguracja MMS iPhone

Jak to zrobić opisane tutaj: https://www.orange.pl/omnibook/konfiguracja-internetu-mms-i-sms-w-telefon-1# Wystarczy wybrać Apple w pierwszym punkcie.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Konfiguracja MMS iPhone

Zobacz jeszcze ustawienia>wiadomości i tam czy masz włączone mms.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 30
  • 29
  • 2

Konfiguracja MMS iPhone

Nie musisz nic ręcznie konfigurować.

Muszą pobrać się ustawienia operatora. Wyglądają one w takim formacie: "Orange 16.1"

16.1 to numer wersji, 16.1 to akurat ostatnie ustawienia dla iPhona 4, 5S będzie mieć pewnie wyższy numer.

Drugi warunek to włączona transmisja danych, po stronie telefonu nic więcej nie trzeba konfigurować.

Jeśli ci nie działa, to coś musiało się zbugować i trzeba przywrócić ustawienia fabryczne.

 

https://support.apple.com/pl-pl/HT201270


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Konfiguracja MMS iPhone

Wybaczcie że odpisuje po takim czasie, ale obowiązki na uczelni wezwały. Problem rozwiązany! Pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych i tak naprawde nie musiałem robić nic. Sprawdziłem tylko czy mmsy dochodzą... i dochodzą 🙂 Dzięki wielkie za pomoc i za poświęcony czas.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Konfiguracja MMS iPhone

hej , wchodzisz w ustawienia - siec komórkowa- dane sieci komórkowej potem opcje danych komórkowych tu - włącz LTE  i zaznacz dane 

śmiga mms nie tylko na iiinego iphonea  ale tez na telefony z androidem 

 

 

albo  jesli chcesz tylko na iphony wysyłać robisz  ustawienia - wiadomosci -  i włączasz imessage 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Konfiguracja MMS iPhone

Nie musisz zerować telefonu do ustawień fabrycznych. Jeśli zdarzy się sytuacja, że nie działają MMSy to zrób poniższe kroki:

 

1. Wyciągnij kartę SIM

2. Wyzeruj ustawienia sieciowe

3. Wyłącz obsługę MMS

    (ustawienia wiadomości )

4. Wyłącz telefon

5. Włącz telefon

6. Połącz telefon z siecią wifi

7. Włóż kartę SIM

   (poczekaj aż tel zaloguje się do sieci)

8. Włącz MMSy

 

Po tych krokach wykonaj test w obie strony. Powinno wszystko działać.

8.

 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Konfiguracja MMS iPhone

Instrukcja konfigurowania mms w I-Phonie mms zadziałał u mnie dopiero za trzecim razem. Miałem to samo. Pozdrawiam.