Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 1
  • 1
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

@jarmk, masz rację, żenada, żeby nie powiedzieć dziadostwo. Listopadowe poprawki już wypuszczone, a Orange trzyma S10-tki swoich użytkowników w formalinie dla zasady. Nie wiem, co jest tego powodem ale słabe to. Też chętnie zrobiłbym debranding, ale wczoraj zadzwoniłem do centrum obsługi klienta w Samsungu i usłyszałem, że Samsung tego nie robi, gdyż nawet jeśli by się tego podjęli, to w efekcie telefon mógłby w przyszłości nie uzyskać już nigdy więcej żadnych aktualizacji. Tym bardziej odradzali wykonanie debrandingu na własną rękę. Dlatego mam pytanie o Twoje doświadczenia - czy wykonałeś tę czynność na własną rękę, czy w serwisie i czy po wszystkim telefon dało się zaktualizować i działa normalnie? Orientujesz się, jak potem z gwarancją telefonu? Pozdrawiam

Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 92
  • 78
  • 1

@gorski211 

Oczywiście, że zrobiłem debrand, a nawet na "normalnym" forum napisałem do tego instrukcje.

https://forum.android.com.pl/topic/364951-debrand-galaxy-s10-softem-4-ro-plikowym-wraz-z-pit-em/

Gwarancji się nie traci, bo wgrywasz czysty, oryginalny soft Samsunga.

Telefon działa normalniej, wręcz lepiej jak z Orange, nie ma nic z brandu Orange.. 🙂

Piszę lepiej, bo np. jest możliwość sprawdzenia i pobrania sobie aktualizacji softu w OTA poprzez LTE. Orange jako jedyna sieć  blokuje to i aktualizacje można pobrać i sprawdzić tylko poprzez WiFi.. 

Aktualizacje dla XEO dostaje normalnie poprzez OTA, ostatnio 29 października i po dwóch dniach kolejną aktualizacje z zabezpieczeniami listopad 2019... Orange wypuście je pewnie w styczniu... 🙂

https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-s10-plus/firmware/SM-G975F/XEO/

Highlighted

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 4
  • 2
  • 0

Co ma piernik do wiatraka? 

Aktualizacja systemu to nie aktualizacja latek bezpieczeństwa ,po kija tam cos jeszcze dopychać skoro już wyszła stabilna wersja?  Rozumię tydzień czekać, ale dłużej?  To już przesada, skoro macie aktualizacje tylko wizualną to po co coś zmieniać?