Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Dopieszczą soft na 5+, ewwentualnie już nowszego od 7 Androida dadzą 😉

Ja tam nie mam parcia na nowości, starcza mi Android 6 🙂


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

@Anonim.

Popularny, nie popularny. Pisałem kilka stron wcześniej w sprawie tego telefonu. Czy skoro huawei wypuścił 6.0 na shotx to będziecie nad nim pracować? Czy ręcznie trzeba to zrobić pobierając z pierwszej strony, którą wysłałeś, jeśli się to w ogóle uda?
Anonim

Nie dotyczy

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?


Claufe1 napisał(-a):
@vdsl2.

Popularny, nie popularny. Pisałem kilka stron wcześniej w sprawie tego telefonu. Czy skoro huawei wypuścił 6.0 na shotx to będziecie nad nim pracować? Czy ręcznie trzeba to zrobić pobierając z pierwszej strony, którą wysłałeś, jeśli się to w ogóle uda?

@Claufe1 Poczytaj tu jak to zrobić i czym http://forum.android.com.pl/forum/599-huawei-telefony/


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

jakość usług? chyba jakis żart... 2 lata temu Orange samo z siebie, bez słowa, wylaczylo mi internet tłumacząc się w głupi i bezsensowny sposób, co jakiś czas faktury wystawiane są na zbyt duże kwoty i potrzebna jest korekta, a co konsultant, to inna informacja. faktycznie, jakoś usług jest pozwalająca. nie wiem, dlaczego Orange nie rozumie decyzji ludzi posiadających zobowiązanie właśnie w tej sieci. ja też osobiście planuję zaraz po skończeniu ważności umów zerwać współpracę z tą firmą.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Witam sam czekam na aktualizację do androida 7.0, posiadam samsunga galaxy A5 2016 i wiem, że ten model dostał aktualizację tydzień temu. I tutaj chciałbym zadać pytanie ile czasu trzeba będzie czekać aż orange udostępni aktualizację i czy moge zaktualizować telefon programem Kies Samsung ? Czy po tym działaniu utracę gwarancję ? 

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?


Mateusz0021 napisał(-a):

Witam sam czekam na aktualizację do androida 7.0, posiadam samsunga galaxy A5 2016 i wiem, że ten model dostał aktualizację tydzień temu. I tutaj chciałbym zadać pytanie ile czasu trzeba będzie czekać aż orange udostępni aktualizację i czy moge zaktualizować telefon programem Kies Samsung ? Czy po tym działaniu utracę gwarancję ? 


@Mateusz0021 Kies już nie działa do tego telefomu


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

"Spycholigia" to stary i sprawdzony sposób zrzucenia odpowiedzialności. O ile przynosi ona efekty przez pewien czas, o tyle stosowanie jej wciąż i bez ograniczeń pokazuje tylko jak bardzo jesteście nieprofesionali albo jak bardzo macie nas gdzies ... A teraz Wasze ulubione pytanie. Kiedy będzie nugat 7.1 dla galaxy S8+ ?
Koledzy w Bangladeszu piszą, że już to mają od dwóch miesięcy 😁
Anonim

Nie dotyczy

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?


TuhajbejPolski napisał(-a):
"Spycholigia" to stary i sprawdzony sposób zrzucenia odpowiedzialności. O ile przynosi ona efekty przez pewien czas, o tyle stosowanie jej wciąż i bez ograniczeń pokazuje tylko jak bardzo jesteście nieprofesionali albo jak bardzo macie nas gdzies ... A teraz Wasze ulubione pytanie. Kiedy będzie nugat 7.1 dla galaxy S8+ ?
Koledzy w Bangladeszu piszą, że już to mają od dwóch miesięcy 😁

@TuhajbejPolskiA czy ktoś już mam 7.1 bo widzę tylko 7.0 na przykład do XEO


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10912
  • 150
Przeniesione:

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Myślę, że zadane w tym poście pytanie zasługuje w pełni na odrębny temat 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Lubię być pierwszy, więc zaczepnie spytam kiedy 8.1? 😛 https://android-developers.googleblog.com/2017/11/final-preview-of-android-81-now.html?m=1