Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

@SmolenRM, uwierz mi, kiedy problem staje się "nieincydentalny" sprawami takimi zajmuje się sztab ludzi. Niestety technologia to twór który płata czasami figle i nie jest w stanie zaradzić temu od razu. Wymaga to prób i interwncji różnego rodzaju, począwszy od centrali, skończywszy na samym aparacie. 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Iphone 7+ nie dochodzą smsy


MisiaRoszko napisał(-a):
Weź Ty już lepiej nic nie odpisuj bo szkoda to czytać masło maślane nic nie pomagasz ludzie którzy się tu wypowiadają wiedza co to konfiguracja SMS i aktualizacja systemu nie nabijaj sobie chorymi odpowiedziami forum

Myślę @MisiaRoszko, że na ochłodę przyda Ci się lemoniada 🙂 Nie pomagam, ale próbuję ostudzić Wasze emocje i wytłumaczyć jak to wszystko działa, jak również wskazać że ktoś załatwia zgłoszenie dotyczące powyzszych problemów 🙂 Jeżeli uważasz moje wpisy jako mało istotne, proszę bardzo. Mogę wycofać się z dyskusji i pozostawić luźno Wasz upust frustracji bez żadnego odzewu 🙂 Nie muszę nikomu nic udowadniać 🙂

 

Miłego dnia...

 

Pozdrawiam

Maciej


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Dołączam się do probemu! Też mam iphona 7 i od (przewczoraj) nie dochodzą do mnie smsy wydje mi się, że od osób które mają w orange, bo od innych nie było problemu. 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

W moim otoczeniu 5 osobom nie dziala wszyscy ip7. Orange kiedy coś zrobicie\?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Odbieranie SMSów nie działa wszystkim użytkownikom iPhone 7 w Orange.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Powiem Wam coś lepszego.

Zaczęły działać u mnie o 12.38 (oczywiście nic nie robiłem, od tak same). Zeszły wszystkie smsy od Orange od wczoraj, i....

po 5 sekundach już smsy NIE DZIAŁAJĄ!!!!


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

@mabud73Nie zgodzę się z Twoją wypowiedzią, to nie urządzenie płata figle, a operator. Gdyby chociaż wydana została oficjalna informacja to jeszcze bym to jakoś zrozumiała, ale w tym wypadku zamiatanie tego pod dywan i gorączkowe szukanie rozwiązań żeby tylko pokazać "to nie my, u nas było wszystko ok" jest nie na miejscu. A co jeśli dostanę jakieś ważnego smsa od kogoś z Orange na którego musiałąbym natychmiast zaregować a dostanę go np. następnego dnia lub za kilka dni, albo i nigdy. To jest jakaś parodia. Nie widzę jakoś u znajomych by Play miał problemy z siecią. Wielce żałuję, że mam tego opratora i każdemu odradzę. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Pracuje w Orange i potwierdzam jest problem ogolnopolski od 2 dni

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 31
  • 5

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Też miałem ten problem, i było paru klientów z tym problemem i nie potrafiłem z tym zaradzić w żaden sposób. 😞


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Telefon kupiony w orange