Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

U mnie już działa - iPhone 7.
Wszystkie SMSy przyszły razem.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Coś robiłeś Kolego że zaczęło działać?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Po prostu o 11:03 wszystkie spłynęły same, tak o.
Chora sytuacja, zdarza się to średnio co 3 tygodnie, że przez parę godzin nie dostaję SMSów, a potem wracają. Problem zaczął się pojawiać, odkąd mam siódemkę.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Moi Drodzy, w przypływie entuzjazmu doradzę Wam w następujący sposób. Jak już wcześniej wspomniał @Rafał, sprawa wyjaśnie się niedługo. Powodów takich zachowań może być wiele. Pamiętajcie o tym ze Orange rozbudowuje swoją infrastrukturę i mogą występować pewne problemy. Do tego trwają prace nad jeszcze innymi, bardziej indywidualnymi rzeczami, które mogą komplikować działanie telefonów. Trzymam kciuki za jak najszybsze rozwiazanie waszych problemów. Tym czasem cierpliwości. To tylko urządzenia które mają prawo czasami płatać figle 🙂

 

Pozdrawiam

Maciej


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Znowu nie działa.

Niektórzy mają pracę która wymaga stałego odbierania SMSów, a jak widać, z Orange jest to mocno utrudnione.

Czekam na rozwiązanie sprawy.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Dalej nie działa chora sytuacja Orange mówi mi ze mam aktualizować telefon (co nic nie da bo to nie wina aktualizacji) a Apple ze u nich wszystko Ok i to wina ustawień wewnętrznych Orange.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

A zapytam dla uspokojenia swojej ciekawości...była ostatnimi czasy jakaś aktualizacja Waszych telefonów? Może tu jest problem, jak sugeruje BOK? W moim przypadku po aktualizacji, tutaj Androida, pojawiły się problemy z pewnymi opcjami. Co prawda dotyczyło to innych spraw niż usługi, ale nie zawsze musi się to przekładać na te same skutki...Tak jak zasugerował @Piotrekk85, może warto spróbować ręcznej konfiguracji, lub ponownej automatycznej? http://ustaw.orange.pl/

 

Nie orientuję się dokładnie w działaniu Iphon-ów...nie miałem go nigdy w ręku, stąd moje sugestie i próba jakiej kolwiek pomocy 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Słyszałeś, żebny kiedyś Apple przyznało się do błędu 🙂
Przecież to użytkownik źle trzyma telefon i nie ma zasięgu to może teraz źle wysyłacie SMSy 🙂


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

I w ten sposób sprawa będzie w toku przez długi, długi czas bo żadna ze stron nie poczuwa sie do odpowiedzialności za zaistniałą sytuację i odbijają piłeczkę między sobą. A tymczasem My jako uzytkownicy i abonenci, którzy wywalili kupę kasy za telefon i płacą zapewne dość wysoki abonament, będziemy pokrzywdzeni... to są jakieś żarty... w pełni sprawne usługi są mi niezbędne w mojej pracy! Przeniesienie numeru do Orange to jedna z najgorszych moich decyzji ostatnimi czasy... co chwilę jakieś problemy


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Weź Ty już lepiej nic nie odpisuj bo szkoda to czytać masło maślane nic nie pomagasz ludzie którzy się tu wypowiadają wiedza co to konfiguracja SMS i aktualizacja systemu nie nabijaj sobie chorymi odpowiedziami forum