Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Super! Dzięki za info, @Marek4, @Jaro30@TOme3ek@borys 🙂 Przyjmujemy zatem, że nasze tymczasowe rozwiązanie zadziałało, SMSy docierają na iPhony 7 już bez problemu i... nawet nie wiecie, jak mnie to cieszy, Was na pewno również 🙂

 

Dzięki za merytoryczne dyskusje. Dajcie znać, gdyby coś się działo z SMSami przychodzącymi na iPhonie 7, ale powinno już być być ok.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 4
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Mi też 🙂 Ale nie wiem czy nie jest za wcześnie żeby się cieszyć, bo kiedyś też działało parę dni i od nowa była lipa. 

Jednak cieszę się, że póki co działa 🙂 I można cieszyć się z korzystania z iPhona 🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

U mnie na 7 + też ale nie cieszę się za wcześnie. @Artur a jak Apple naprawi system to nie skopie się znowu coś?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Nie skopie, tzn. dedykowana konfiguracja dla iPhonów 7 i 7 Plus nie wpłynie na działanie SMSów, jeśli oprogramowanie zacznie komunikować się z siecią tak, jak inne urządzenia. Oczywiście nasi Specjaliści czuwają i gdy pojawi się nowa wersja oprogramowania to przetestujemy czy jest wszystko ok.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Pierwszy dzień testowania i jest okey.. Smsy dochodzą i wychodzą bez żadnego "ale".. Testujemy dalej..


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

U mnie ostatnia awaria była 4.02. Problem pojawiał się średnio raz na 2-3 tygodnie, więc za wcześnie na jakieś wnioski... Za to cały czas mam problem z SMS wychodzącymi 😕

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

@Artur

U mnie od wczoraj śmiga na 4G. Ani razu nie przyszedł z opóźnieniem sms ani nie wyskakiwał błąd podczas wysyłania wiadomości. Jestem w miejscowości gdzie zasięg jest różny od 2G do 4G.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 4
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

U mnie śmiesznie. Cały czas działało tak jak pisałem, ale sms dzisiaj nie wyszedł 1 za pierwszym razem 😄 Wydaje mi się jednak, że akurat zmieniał się tryb pracy sieci z 3G na 4G, więc nie marudze. Nadal jednak smsy dochodzą do mnie bez problemu.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

Dokładnie to samo stało się u mnie przed chwią. Wyskoczyło że nie wysłana wiadomość i też zauważyłem że wtedy telefon się chyba przełączał pomiędzy trybami pracy. Ale za drugim razem poszło. Odbieranie działa.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 4
  • 0

Iphone 7+ nie dochodzą smsy

W IOS 10.3 beta4 zmieniły się ustawienia operatora z 27.5 na 28, może Apple już wprowadziło jakieś zmiany w oprogramowaniu odnosnie niedochodzących SMS-ów.