Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zespół Nasz Orange
  • 2814
  • 10739
  • 150

Kod PIN karty SIM

Potwierdzam to, co powyżej już napisano :).

Ja sam dostałem nową kartę SIM w lipcu tego roku. I w swoim aparacie mam takie opcje:
opcja blokady karty SIM w Samsung Galaxy S8opcja blokady karty SIM w Samsung Galaxy S8

 

Więc... Raczej to kwestia aparatu. Warto się upewnić, czy aby na pewno nie ma w nim podobnej opcji Bardzo szczęśliwy kot.

 

@JustynaWoj

Rozważ, czy nie warto by było oznaczyć posta, który - wg Twojej opinii - okazał się najbardziej przydatny Emotikon: Mrugający. Jako autorka masz takie uprawnienie Emotikon: Szczęśliwy. Coś więcej o tym możesz przeczytać tutaj.

 

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18194
  • 51964
  • 699

Kod PIN karty SIM

Nie odpowiadało mi, żeby karta sim z pakietem internetu domowym miała kod pin. Postanowiłem ją wymienić samemu przy użyciu startera. Zadziałało nawet lepiej niż rewelacyjnie.

Kartę SIM z pakietem domowym uruchamiałem w lokalizacji A. Więc w tej lokalizacji tylko mogłem korzystać z pakietu domowego.

Wymianę karty SIM przy użyciu startera wykonałem w lokalizacji B. Po uruchomieniu karty SIM w routerze do pakietu domowego dopisała mi się lokalizacja B. Mogłem więc korzystać z tego pakietu internetowego w dwóch miejscach, mimo, że konsultanci twierdzili, że to nie możliwe.

Więc ja miałem jednym słowem dodatkowego bonusa. REWELACJA !!! Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Kod PIN karty SIM

Masz możliwość korzystania strefy domowej w dwóch różnych oddalonych od siebie miejscach? Jeśli tak podaj przybliżoną odległość między nimi - bo jeśli to mniej niż 500 m to nawet możliwe i bez niczego.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18194
  • 51964
  • 699

Kod PIN karty SIM

Odległość wynosiła 25 km. Niestety z końcem września musiałem zrezygnować z oferty, bo zaproponowali mi abonament na dwa numery + internet domowy na kwotę 105 PLN / m-c. Taką promocję dostał po prawie trzech latach korzystania z oferty Orange LOVE.