Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Spadek jakości lini VDSL

@gacek585Zgloś sprawe przez konto Mój Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Spadek jakości lini VDSL

Napisz zgłoszenie o zmianę profilu synchronizacji na wyższą. Może coś się uda, ale może.

 

Usługa i tak działa w widełkach gwarantowanych umową.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 3
  • 1

Spadek jakości lini VDSL

Ale tam nie ma takiej opcji. Co mam wybrać?

Jest brak połączenia, przerywa połączenie, internet wolno działa.

Po tym automat sprawdza łacze.

Anonim

Nie dotyczy

Spadek jakości lini VDSL


gacek585 napisał(-a):

Ale tam nie ma takiej opcji. Co mam wybrać?

Jest brak połączenia, przerywa połączenie, internet wolno działa.

Po tym automat sprawdza łacze.


@gacek585 Przerywa połącznie z internetem.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 3
  • 1

Spadek jakości lini VDSL

Taki opis będzie OK?

"Witam. Coś się dzieje z linią. Po raz kolejny margines szumu spadł z 10 do 6 co wskazuje na spadek jakości lini vdsl. Chciałbym uniknać sytuacji w której kolejny raz automat podniesie margines kosztem synchronizacji. Pozdrawiam."

Anonim

Nie dotyczy

Spadek jakości lini VDSL

@gacek585 Tak wystarczyEmotikon: SzczęśliwyCzekam na info w tej sprawie.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 26
  • 0

Spadek jakości lini VDSL

I cała zabawa z orange usługa dla ludzi o mocnych nerwach i małych wymaganiach lub dla tych co nie mają wyboru, teraz niby orange światłowód wynalazło to dopiero musi nie działać i podejście ich bok w stylu "klient sie uprze i mu dej a skond wezna jak ni mom" 

 

mam nadzieje ze nigdy juz mnie tak nie zaćmi by brać usługi od tych dziadów....

 

nigdy nie miałem dużych wymagań ale jeśli chodzi o internet orange w wersji VDSL to mega pomyłka - mnie np. podłączyli do zepsutego portu w szafie i przez 3 miesiące się z nimi bujałem...sprawdzili wszystko i wszędzie tylko nie u siebie bo w tej sieci z góry zakłada się że klient jest winny


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 3
  • 1

Spadek jakości lini VDSL

A więc tak.

Dzisiaj zgłosiłem również problem z telewizją . Podczas obciązenia łącza na kompie (youtube lub pobieranie) piseloza na TV niesamowita. Reklamacje składałem przez telefon i dziwo po kilku minutach odzwoniła pani i umówiła techników na 15. Przyjechali i podczas naprawiania telewizji łącze się zapieło na ponad 42000 i margines około 9. Czyli mozna powiedzieć że wróciło w miarę do normy.

Niestety problem z telewizją jest nadal , walczyli 2h , wymieniali routery , dekodery, zmienili port w centrali , czyścili styki i TV dalej szwankuje. Dali w końcu spokój i przekaża problem dalej bo już zabrakło im pomysłów.

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 26
  • 0

Spadek jakości lini VDSL

wow i tak to pewnie niestety potrwa u Ciebie, teraz przyjadą nad-technicy naprawdę z orange i tez nic nie zrobią...a na końcu dostaniesz rekompensate (oczywiście jak się upomnisz) np całe 2zł będziesz mógł sobie kupić zapałki bo na zapalniczkę nie starczy


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 3
  • 1

Spadek jakości lini VDSL

Zobaczymy co dalej wymyślą z tą telewizją , ale ważne że margines sie podniósłi synchro troche wstało.