Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery

@NikiTim Ale ja widzę że test speed masz do 10Mb na polski serwer to gdzie ten spadek ?

Ja mam do 80Mb http://www.speedtest.net/my-result/6367153093


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 0
  • 0

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery

@Anonim Większość serwisów internetowych ma serwery poza naszym krajem więc spadek jest prawie cały czas odczuwalny. Chciałbym mieć normalną prędkość do całego internetu a nie tylko jego małej części.

 

Jeśli, dajmy na to, Orange nagle zablokuje mi cały ruch internetowy poza Polskę to dalej mam się cieszyć, że mam 10Mb do najbliższego serwera? 

Anonim

Nie dotyczy

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery

@NikiTim 

Ja u siebie już takiego problemu nie widze jak było to prawie rok temu. Jedyne co widze u ciebie to spory ping


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 0
  • 0

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery

@Anonim Dzisiaj masz 80Mb, jutro możesz mieć 2Mb i dla Ciebie to żaden problem? Dla mnie to jest problem - to nie jest normalne zwłaszcza jeśli nie podaje się żadnego powodu takiej zmiany.

Anonim

Nie dotyczy

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery

@NikiTim

Dziś mam 80 Mb, ale nie mogę, mieć mniej niż 20 Mb po inaczej router się nie synchronizuje.Jak chcesz to napisz do rzecznika Orange http://www.orange.pl/kim-jest-rzecznik-klientow.phtml

Przechwytywanie.PNG

Przechwytywanie1.PNG


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery

Ja wlasnie z tego powodu ucieklem do upc. Raz mialem 40Mb/s a raz 2Mb/s, dodatkowo dochodzily utraty pakietow i podwyzszony ping. Klientom co nie maja alternatywy idzie tylko wspolczuc, choc moga sie zainteresowac netia na kablach orange, bo wtedy routing jest netii a ten jest o wiele lepszy, na lepszych umowach. A problem z routingiem i przycinanym transferem wraz z utratami pakietow w Orange jest juz pare lat a nie od kilku dni.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 5
  • 0

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery

Potwierdzam konflikt na ip 83.30 mam taką samą sytuacje z zagranicznymi serwerami. Incydent trwa juz kilka dni, nie wiem co sie dzieje bo na polskich serwerach prędkość jest ok a z zagranicznych juz nie, tak jakby celowo była ograniczona prędkość. 

 

 

 

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 1
  • 0

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery

U mnie to samo, dość że mam do 10mb, a ściąga się z prędkościa niewiele powyżej 1mb, gdzie prędkość ściągania niedawno wynosiła około 8-9mb , to teraz na zagranicznych serwerach ściąganie 50kb/s. To już nawet nie jest śmieszne, gorszego internetu niż ten od Orange to nigdzie nie ma, niestety nic innego w mojej okolicy oprócz lte na limit, nie jest oferowane.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery

@NikiTim@Tomtom96@Neos, widzę powyżej zrzuty z SiriusHD w Paryżu. Moglibyście dodać do wątku zrzuty z jeszcze kilku innych zagranicznych serwerów za pomocą http://beta.speedtest.net ? Wybadamy co się zmieniło w ostatnich dniach w kierowaniu ruchem i co możemy z tym zrobić.

 

Anonim

Nie dotyczy

Ograniczony transfer na zagraniczne serwery

@ArturMasz mój wynik do Paris jak podał @NikiTim

Przechwytywanie.PNG

Przechwytywanie1.PNGPrzechwytywanie2.PNG