Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Montaż światłowodu

Byłem w play - porażka

Byłem w plusie - ok ale router to jakaś porażka(gzal się i ogólnie był nie ten tego nawet jak mi wymienili na inny) 

Byłem w t-mobile - no zbyt wolno 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Montaż światłowodu


@Maciejka28napisał(-a)

Napewno 

DOKŁADNIE INTERNET DOMOWY     T-MOBILE 


Ale to dalej jest mobilny, bo masz przez kartę SIM w routerze.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Montaż światłowodu

Badać l rozmyśla nad plusem no miał zarabiste prędkość (2 lata temu 50 mb/s pobierania i niepamietam ile wysyłania) i teraz są nowe generację routerów także z plusa (cyfrowego Polsatu) nepewno wezmę na prube zestaw idu 300 i odu 300 (antenę i router) a ty jak myślisz? Bo z moich testów przechodząc już przez masę operatorów wynika że to właśnie plus oferuje najszybszy internet na tą chwilę bo wiadomo że w przyszłości zamontuje światełko ale narazie trzeba się cieszyć z tego co się ma 😉

https://sklep.cyfrowypolsat.pl/modem?deviceTypeCode=MODEM&deviceStockCode=interphone-internet-domowy...

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Montaż światłowodu

Tak mam kartę w routerze a model routera to zte MF 286


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Montaż światłowodu

Router jest niskiej kategorii LTE. Ale inwestować tysiąc złotych na lepszy router na rok jest bez sensu.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Montaż światłowodu

Tak jak mówiłem jak skończy się umowa z t-mobile przechodzę na internet do cyfrowego Polsatu (najpierw na okres testowy 14 dni) 

I zobaczymy co z tego wyniknie jeżeli jednak plus okaże się błędem pomyślę jeszcze nad tym rozwiązanie orange a mianowicie internetem po kablach telefonicznych oczywiście jak tylko pojawi się światełko od razu rezygnuje z plusa 😂😉

Narazie to tyle dzięki wam za pomoc i piszcie jeżeli coś z najdziecie na ten temat 😉

W szczególności podziękowania dla @Piotrekk85 który od początku mnie wspiera i udziela odpowiedzi na zadane przeze nie pytania 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Montaż światłowodu

Kalkulację musisz wykonać sam. 60 zł przez rok będziesz płacił potem na darmo - jak masz plan kabel mieć za rok. W podobnej cenie można wybrać i miedź w Orange, u innego alternatywnego operatora, czy "prawdziwą" radiówkę ze Zduńskiej Woli. Tylko większość rzeczy jest z dwuletnią lojalką.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Montaż światłowodu

Czyli mówisz że przez rok mam być bez internetu bo z internetu z telefonu no to lipa bedzie

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Montaż światłowodu

A pozostawienie umowy z TM drogo Ci wychodzi? Potem będziesz rok płacił podwójnie.

Ew. kup prepaidy. Oferty na 14 dni już się słabo opłacają - aktywację i tak musisz zapłacić.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 119
  • 69
  • 0

Montaż światłowodu

nie ale przenosze numery do orange i myslalem tez wlasnie jak juz bede mial wszystko w orange zeby tez wyprobowac ten internet po kablach telefonicznych no ale jeszcze zobacze do stycznia mam jeszcze czas od jakiego operatora internet wypiore