Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Bardzo wolny internet wieczorami


Screenshot_2019-10-16-22-46-49-615_com.android.chrome.jpg

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 21
  • 0

Bardzo wolny internet wieczorami

Najprawdopodobniej przeciążona centrala Orange i dlatego wieczorami przy większym obciążeniu spada prędkość. W weekendy jest podobnie ?

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Bardzo wolny internet wieczorami

Ja natknąłem się niedawno nastroję: http://tpix.pl/statystyki.html. Są tu informacje o natężeniu ruchu w sieci orange, punkt tpix.

Co do BTS-ów dobrze by było zgłaszać sprawy związane z przeciążeniem nadajników. Wieczorami faktycznie jest duży problem z funkcjonowaniem na LTE. Większa ilość zgłoszeń co do danej lokalizacji, może poskutkować unowocześnieniem BTS-a lub postawieniem w niedużej odległości nowego.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Bardzo wolny internet wieczorami

W weekendy to samo, też wieczorem internet ledwo co chodzi.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 21
  • 0

Bardzo wolny internet wieczorami

@ItsTomek bo najprawdopodobniej będzie tak jak pisałem wcześniej przeciążenie centrali i będzie problem żeby pozbyć się tego problemu ponieważ jednym sposobem na pozbycie się problemu jest rozbudowa centrali, której Orange nigdy nie wykona, bo w sieć miedzianą już się nie inwestuje.Jest jeszcze opcja przełączenia do innej centrali(nieprzeciążonej).Jeżeli mieszkasz w większej miejscowości jest na to szansa jeżeli na wsi to marne szanse.Aby to zrobić trzeba zgłosić do Orange.Zadzwoń na infolinie jak najszybciej i zgłoś przeciążenie.Albo przełączą do innej centrali albo dadzą upust na abonament.