Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Nowa oferta od 18.06

O jakim niby narzekaniu mówisz? Bo nie za bardzo rozumiem, że niby ludzie narzekali na to, że dostali 400Mb/s więcej w tej samej cenie i praktycznie bez żadnych formalności? Ja wiedziałem, że Polacy lubią narzekać ale że aż tak?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Nowa oferta od 18.06

Tak samo masz z nowymi telefonami. Starsze modele tanieją bo wchodzą nowsze. Mój OnePlus 6 przez rok staniał o prawie 1000zł, bo wszedł OnePlus 7/7Pro. I jakoś nie narzekam, że nowy w tej samej cenie co rok temu kupowałem daje więcej... Takie są prawa zobowiązań, dostajesz w promocyjnej cenie coś, przez dany okres. Zajrzyj sobie do umowy ile kosztują Cię ulgi w ramach umowy.

 

@mrxn nie jest bez sensu. Edytowałem post i troche lepiej to napisałem.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 19
  • 0

Nowa oferta od 18.06

Akurat porównywanie tego do kupna telefonu jest chyba bezsensowne 😉 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Nowa oferta od 18.06

Podpisujac umowe lojalnosciowa na dwa lata trzeba sie liczyc z tym ze moga wejsc nowe szybkosci a ceny moga spasc. Jak chcecie uniknac takich niwspodzianek proponuje brac umowe bez lojalki. Rozumiem ze gdyby ceny wzrosly to nie chcielibyscie aby orange automatycznie starym klientom podnioslo ceny? 😉 Podpisaliscie umowe i dostajecie to na co sami sie pisaliscie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Nowa oferta od 18.06

Nie ma już również rabatu 20 zł za łączenie usług dla osób posiadających telefon stacjonarny. Rabat zostaje w przypadku posiadania Love lub Planów Mobilnych z wyjątkiem najmniejszego.

U dołu strony w Regulaminach

Zasady przyznawania rabatu za łączenie usług w Orange

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Nowa oferta od 18.06

Wiadomo jak wygląda to przy migracji z miedzi 20 mb\s na światłowód dostanę do 300/50 czy też nie? W marcu przedłużałem umowę i przechodziłem na pakiet love .


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Nowa oferta od 18.06


@gregorio990napisał(-a)

Wiadomo jak wygląda to przy migracji z miedzi 20 mb\s na światłowód dostanę do 300/50 czy też nie? W marcu przedłużałem umowę i przechodziłem na pakiet love .


Przy migracji z ADSL na FTTH, tak - podpisujesz nową umowę /aneks więc obowiązują nowe zasady.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 20
  • 19
  • 0

Nowa oferta od 18.06

Niektórzy tutaj piszą tak jakby nie chcieli mieć lepiej 😛 eh ludzie ludzie, zapamiętajcie sobie, "zawsze zarabiasz za mało" jak coś:)


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Nowa oferta od 18.06

Ja wolę mieć lepiej bo przynajmniej 10 zł nie muszę dopłacać a tak bym musiał na starych warunkach dopłacać 😛 A ja będę robić migrację z ADSLA na FTTH .


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Nowa oferta od 18.06


@mrxnnapisał(-a)

Generalnie to totalna porażka. Dzwoniłem przed chwilą i nie moge przedłużyć bo niby jest jeszcze zbyt dużo obecnej umowy i w tym roku jak i kawałek następnego mogę się pocałować wiadomo gdzie. Szkoda, że macie takie chore zasady, chyba naprawdę trzeba powoli pakować walizy stąd. Teraz będę płacił tyle samo za prędkość 2 razy mniejszą co Kowalski który ma nową umowę. HAHA ŚMIECH


Jak kupisz telewizor, który za kilka miesięcy jest w promocji w niższej cenie to też się obrażasz na sklep?

Normalne jest, że prędkość dostępu do internetu w nowych ofertach będzie większa i jak podpiszesz nową umowę to skorzystasz z nowych promocji. Ty masz ofertę, którą sam wybrałeś.