Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Szybkość światłowodu

@BORAX  No przecież fotka z montażu 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Szybkość światłowodu

@Anonim wiem wiem, pomyliłem autora wątku 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 3
  • 0

Szybkość światłowodu

przełączyłem do drugiego portu (mam dwa) i to samo.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 3
  • 0

Szybkość światłowodu

co do zaciśniętych przewodów w skrętce wydaję się, że jest ok, ale dokładnie to ja tam nie widzę. Jutro wezmę ten kabel do kumpla i u niego sprawdze bo wydaje się, że tylko on może być winowajcą tego ?!

Anonim

Nie dotyczy

Szybkość światłowodu

Szczerze mówiąc, jak widziałem już wiele problemów tak z czymś takim spotykam się pierwszy raz. Wina routera jak i kabla światłowodowego wykluczona, karta sieciowa ustawiona prawidłowo, skrętka poprawna...

Nie mam pojęcia o co tu może chodzić. Niemniej jednak, poszukam i jeśli znajdę jakąś wskazówkę przed rozwiązaniem Twojego problemu, dam znać. 

 

Ewentualnie spróbuj podpiąć tym kablem swojego laptopa - jeśli na laptopie będzie to samo, to wtedy wina kabla/routera jednak nie będzie taka wątpliwa. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Szybkość światłowodu

@rudebhoy Problemem jest Twój kabel lub karta sieciowa(błędne jej ustawienia). Najpierw sprawdź na innym kablu, jak również będzie źle, to sprawdź na innym urządzeniu z kartą Gigabit.

W Funboxie 3.0 gdy połączenie jest zestawiona na 1000Mbit/s, to z tyłu przy gniazdach pali się pomarańczowa dioda.

Anonim

Nie dotyczy

Szybkość światłowodu

Jak jest w auto też się powinno zestawić.

1.0G.png

Anonim

Nie dotyczy

Szybkość światłowodu

@BORAX Właśnie ustawienie karty sieciowej ma już na 1 Gbit/s z tego co mówił - bo wcześniej mu sam to poleciłem. Bardzo, ale to bardzo prawdopodobne że to wina kabla - albo - w co w sumie wątpię, sterowników do karty sieciowej. Nie ma też zestawionego połączenia na 1Gbps, więc raczej tej diody miał nie będzie. Coś leży na drodze kabel <-> karta. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 3
  • 0

Szybkość światłowodu


@BORAXnapisał(-a)

@rudebhoy Problemem jest Twój kabel lub karta sieciowa(błędne jej ustawienia). Najpierw sprawdź na innym kablu, jak również będzie źle, to sprawdź na innym urządzeniu z kartą Gigabit.

W Funboxie 3.0 gdy połączenie jest zestawiona na 1000Mbit/s, to z tyłu przy gniazdach pali się pomarańczowa dioda.


jak wcześniej napisałem, komp z kartą był wczoraj u kumpla ze swiatłowodem 400mb/s i tam śmigał z pełna prędkościa, więc karta sieciowa jest na 100% ok. Kabla tam nie brałem, jutro to zrobię. Ze specyfikacji kabla wychodzi, ze jest ok, kupiony oryginalny w sklepie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 3
  • 0

Szybkość światłowodu


@BORAXnapisał(-a)

@rudebhoy Problemem jest Twój kabel lub karta sieciowa(błędne jej ustawienia). Najpierw sprawdź na innym kablu, jak również będzie źle, to sprawdź na innym urządzeniu z kartą Gigabit.

W Funboxie 3.0 gdy połączenie jest zestawiona na 1000Mbit/s, to z tyłu przy gniazdach pali się pomarańczowa dioda.


Było w auto, było na Gigabit a z tyłu świeci się na zielono.