Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia w Cyber Tarczy

O rany @Rosiu ! Tylko się nie zakochaj Emotikon: Bardzo szczęśliwy Wszak jedna M do CT powinna wystarczyćEmotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia w Cyber Tarczy

@Rosiu, lagi na https://cert.orange.pl/cybertarcza występują. Wczoraj 15 min. czekałem na odpowiedź i zamknąłem, a dzisiaj to samo.

Pojawił się @Rosiu i czary-mary...po zamknięciu NO wszystko ok Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Ekspert AMA
  • 224
  • 904
  • 153

Powiadomienia w Cyber Tarczy

Grrrrr... Działam.

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia w Cyber Tarczy


@Rosiunapisał(-a)

Grrrrr... Działam.


@Rosiu, jakoś słabo Ci idzie. Nie będę ciągle męczył, ale co jakiś czas sprawdzam i dzisiaj "zaledwie" 6 minut wytrzymałem to kręcenie, więc dałem sobie spokój.


Ekspert AMA
  • 224
  • 904
  • 153

Powiadomienia w Cyber Tarczy

[Dużo różnych słów, nie zawsze nadających się do powtórzenia]
[Westchnięcie]
Zapytam... Wybacz 😞

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia w Cyber Tarczy


@Rosiunapisał(-a)

[Dużo różnych słów, nie zawsze nadających się do powtórzenia]
[Westchnięcie]
Zapytam... Wybacz 😞


@Rosiu, czy coś się starają? Bo słabo to widzę po czterech tygodniach od Twojego wpisu. Dzisiaj najpierw było tak:

1CERT.PNG2CERT.PNGA dopiero jak zalogowałem się na swoje konto mailowe, to pokazał się sensowny komunikat. Nie podejrzewam w związku z powyższym, żadnego powiązania.

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia w Cyber Tarczy

Ruszę ten temat, bo mi @Rosiu przestał odpowiadać. Niech wie, że nie ma lekko i trzeba sobie przyklnąć Emotikon: Język Oprócz tych komunikatów, że nie można określić poziomu zabezpieczenia sieci (dopiero, co im wysłałem info), w liście narzędzi nie wszystko mi wygląda dalej cacy. Jedynie skanowanie routera i pierwsza czynność na adresie mailowym potwierdza, że jest ok. Ale już testy dalsze po adresach, mnie ogłupiają. Są na "sztywno" (oprócz dostawcy poczty), a więc także info nie pokrywa się z info pomocy dostawcy poczty. Dodatkowo, żaden mail  z linkiem potwierdzającym nie dociera.

SMTP gmail.PNG2 CERT.PNG3 CERT.PNG

 


Ekspert AMA
  • 224
  • 904
  • 153

Powiadomienia w Cyber Tarczy

Jak to Rosiu przestał odpowiadać? Zapytany odpowie zawsze 🙂

A konkretniej odpowie jak co nieco ustali.

Anonim

Nie dotyczy

Powiadomienia w Cyber Tarczy

W porządeczku @Rosiu Emotikon: Bardzo szczęśliwy Poczułeś się wywołany, więc jestem spokojny o szczęśliwy finał. Oby @Anonim nie stał się kulą u nogi, bo doskonale wiesz, że to nie tylko mój interes. Te linki na maile zwłaszcza mnie niepokoją. Czemu nie dochodzą, skoro komunikaty są? Nie wiem, na ile moje zgłoszenie (brak określenia poziomu bezpieczeństwa) ma wpływ poprzez ten adres mailowy, ale jak dotarło, to skonfrontuj z zasadami ustawień panela FunBoxa, o którym tam wspomniałem.


Ekspert AMA
  • 224
  • 904
  • 153

Powiadomienia w Cyber Tarczy

Żeby nie było, że nie pamiętam 🙂 Co do zapisów - widocznie zapisałeś się wcześniej, a po raz drugi nie wysyła. Ew. napisz do mnie (imię.nazwisko@wiadomo_jaka_domena 🙂 ) to sprawdzimy.

Skaner SMTP najprawdopodobniej powinien zniknąć ze strony, bo jest to swego rodzaju zaszłość jeszcze (jak widać po adresach) z czasów TP. Ale to jeszcze analizujemy.