Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)

@Astral, speedtest mogę zrobić w niedzielę wieczorem jak zjadę do domu 🙂 Teraz jestem na działce i odpalam neta mobilnego...150km od domu 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)

O tej godzinie ścina czyli wszystko w normie widać, że przeciążone tradycyjnie po staremu nie da się oglądać.

Anonim

Nie dotyczy

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)

@Astral @mabud73@Anonim U mnie na przeglądarce Microsoft EDGE wszystko śmiga plynie, ale na innych się przycina. 

Przechwytywanie2.PNG


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)

@Astral, wedle życzenia, podsyłam wyniki testu z serwera w Bergen w Norwegii. Przepraszam za poślizg, ale nie miałem weny zasiadać wczoraj do kompa 🙂 Test wykonany  dzisiaj o 9.35 🙂

 

Bergen.jpg

 

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 6
  • 0

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)

Dorzucę swoje 2 grosze... IMDB - trailery nie ładują się w ogóle. Niezależnie od systemu, przeglądarki, platformy. Światłowód 600/60.

Anonim

Nie dotyczy

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)

W nocy działa jeszcze kwestia kiedy ta noc się zaczyna, ale są godziny w których normalnie działa. W tym przypadku należy korzystać z neostrady wtedy, kiedy ona po prostu działa.

 

6037472577

 

6037474151


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)


Groosheck napisał(-a):

Dorzucę swoje 2 grosze... IMDB - trailery nie ładują się w ogóle. Niezależnie od systemu, przeglądarki, platformy. Światłowód 600/60.


@Groosheck, a masz usunięty dopisek ipv6 w loginie neostrady? Z tym są związane problemy ze stabilnością i jakością połączenia na światełku. Szczegóły tutaj . Daj znać jakie efekty po zmianach. Chętnie zweryfikuję i dodam problem 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 6
  • 0

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)

@mabud73 dziękuje za dobre chęci ale w mojej sprawie nie ma znaczenia czy dopisek ipv6 jest czy go nie ma. W obu przypadkach łącze działa a w zasadzie nie działa tak samo. IMDB to jedynie czubek góry lodowej zwanej Telia. Wszystko co przez nią leci za dnia w zasadzie nie przekracza 2 Mbit na ssaniu. Reklamowałem, zgłaszałem usterki, korespondowałem via. FB. Polecam lekturę: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1527749803919778&set=o.140789625940610&type=3&theater&notif_...


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)

Spoko, trzeba było tak od razu...nie doczytałem też na speedzie że to serwer w Bergen...u mnie było w miarę ok 🙂 stąd pewnie moje dzieciaki nie narzekają na neta (grają namiętnie w LOL-a przez min. bergen) Powiem szczerze, że śledzę temat Telii, i nie rozumiem o co tak do końca chodzi. Może od orange dostałem jakieś "złote" łącze na którym nie ma takich problemów, lub wymagania moich chłopaków są zaspokajane na takim poziomie jaki mamy teraz 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 6
  • 0

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)

W moim przypadku problem jest od ponad miesiąca. Wcześniej światło działało tak jak trzeba. Łaczę wykorzystuje w 80% do pracy, przerzucając dziennie kilka GB do klientów i z powrotem. Obecnie w zasadzie pracuje na necie mobilnym. Światło w dzień jest bezużyteczne. Raz jeszcze dzięki za dobre chęci 🙂