Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Zmiana umowy na Lowe

Można przenieść do Love na 2 sposoby:
- zdalnie z umową dostarczaną kurierem - przenosisz numer komórkowy do zwykłej oferty na abonament lub kartę, czekasz karencję i potem łączysz w Love.
- w salonie - możesz od razu przenieść numer z innej sieci i będzie on podpięty automatycznie do Love.

Możesz oczywiście jak chcesz wziąć nowy numer w dowolnym kanale sprzedaży.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Zmiana umowy na Lowe

Wczoraj zdecydowałem się na przejście z umowy FunPack na Love w cenie 109.99 zł. Wydawało się mi że  o wszystkim pamiętałem .. jednak o jednej rzeczy zapomniałem mianowicie o Multi Room który obecnie posiadam. Powiedzcie mi czy ta dodatkowa usługa ; przejdzie ; automatycznie do pakietu Love czy będę musiał na nowo dobierać ? Dodam że internet 300 Mb,  pakiet TV , telefon domowy nie zmieniają się , a dochodzi pakiet tel.Komórkowy. 


Pracuję w Orange
  • 51
  • 72
  • 4

Zmiana umowy na Lowe

@balbina12multiroom pozostaje bez zmian za 10 zł miesięcznie. Jest to usługa dodatkowa.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Zmiana umowy na Lowe

Dzięki , już myślałem że żonka nie da mi spokoju Emotikon: Język 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Zmiana umowy na Lowe

Właśnie Kurier przyniósł mi nową umowę na Love którą czytam i mam do Was pytania które mnie nurtują 

1 w rubryce Kod abonencki mam 0000 , a w poprzedniej umowie miałem 6 cyfrowy i zastanawiam się czy kod z poprzedniej umowy dalej obowiązuje 

Pozostałe ; wpisy ; w umowie są takie same 

2 sprawa dotyczy ceny którą będę uiszczał , Konsultant w podsumowaniu podał cenę za pakiet który na tą chwilę zamówiłem 109,99 zł. a na umowie którą otrzymałem jest 120 zł.   która za korzystanie z e-faktury i marketing zostanie pomniejszona o 10 zł. Proszę mnie źle nie zrozumieć że chodzi mi o 1 grosz 109.99 zł a 110 zł. ale zastanawiam się czy w jakiś sposób ten 1 grosz nie wpłynie na ; jakieś zamieszanie ; lub problemy . Ostatnia sprawa na starej umowie tego wpisu nie miałem co oznacz ; Limit należności na umowę 250 zł. ;  


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Zmiana umowy na Lowe

ad.1 - obowiązuje nowy kod

ad.2 - podejrzewam różnice wynikające z kwot brutto / netto, ale to musiałbym na umowę rzucić okiem.
ad.3 - standardowa pozycja przy umowie z usługą mobilną. Jest to kwota, po przekroczeniu której operator może zablokować usługi i zarządzać zaliczki. Chodzi o to, że jeśli w danym okresie rozliczeniowym nabijesz (np dzwoniąc z komórki do Japonii) ponad abonament 250zł, to włącza się zabezpieczenie i do momentu wpłaty zaliczki na poczet faktury możesz mieć zablokowane usługi.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Zmiana umowy na Lowe

@zbignieww   4 zera mogą być kodem ? właściwie w dekoderach czy telewizorach sa takie opcje to może i mnie się taki kod trafił, a co do ceny to mam w rubryce Państwa Opłaty :

- Abonament za Orange Love  120 zł ( opłata miesięczna) , opłata ta będzie pomniejszona o rabaty 

za korzystanie z e-faktury 5.00 zł miesięcznie

za zgodę na telefoniczny kontakt marketingowy 5.00 zł. miesięcznie 

Usługa dodatkowa multiroom 10 zł. miesięcznie. 

Na stronie Orange Pakiet  Love Optymalny z 300 Mb internetu jest w cenie 109.99 zł. dlatego dopytuję o ten 1 grosz .


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Zmiana umowy na Lowe

Kod abonencki - jeśli nie ustalałeś go z konsultantem, to ustawia się najprostsze: 1234, albo 0000 właśnie. W każdej chwili możesz go zmienić na Mój Orange, albo poprzez czat.
Przejrzałem regulaminy wszystkich opcji Love, jest tam ta sama sytuacja, że "pojawia się 1 grosz", bo mamy np. 110 zł, a po odjęciu 5+5 wychodzi 99,99 zł. Tak jak pisałem, podejrzewam, że wzięło się to z zaokrąglania kwot netto/brutto, ale tu ktoś bardziej obeznany w księgowości musiałby się wypowiedzieć. Napisałem do znajomego z faktur, zobaczymy co mi odpisze 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Zmiana umowy na Lowe

Dzięki na tą chwilę za zainteresowanie 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Zmiana umowy na Lowe

@zbignieww  zgoda na kontakt telefoniczny to rabat -5.01zł

Pamiętam jak na wyciągu z umowy generowaly się różne rzeczy jak np umowa na pakiet od nc+ czas trwania umowy na ponad 30 lat.  🙂 

 

Za efakture tez -5.01zł. Także wszędzie (regulaminy, ulotki itp) powinna być cena za love 4u 99.98zł. No chyba ze źle naliczaja rabaty, bo też wszędzie podają ze 5 zł a na fv jest po 5.01zł