Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zwrot ONT Huawei po zakończeniu umowy

Czyli 14 dni na zwrot od zakończenia umowy oraz urządzenie z zasilaczem.

I takie informacje są najbardziej cenne, bo sprawdzone osobiście i pewne.

Przy długim okresie trwania umowy nie zawsze się pamięta.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Zwrot ONT Huawei po zakończeniu umowy

@SCHATSI  kabel optyczny jest na wyposażeniu Funboxa zarówno w wersji 2 i 3. Nie podłączysz inaczej Funboxa 3, jeśli nie masz ONT. Jest inną sprawą, ze dziewczyna w salonie pomyliła wyposażenia , jakie powinny być zawarte przy zwrocie sprzętu po zakończeniu umowy. Na pewno w wyposażenie ONT nie wchodzi pathcord. Ale to nie ma wielkiego znaczenia, przy którym sprzęcie powinien być dołączony patchcord, bo i tak go musisz zwrócić.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 36
  • 0

Zwrot ONT Huawei po zakończeniu umowy

Na wyposazeniu FunBoxa 2.0 nie ma kabla optycznego 😉 inna sprawa jestli jest polaczony z ONT ale to i tak tak jak mowisz nie ma wymogów zwrotu kabla optycznego.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Zwrot ONT Huawei po zakończeniu umowy

@SCHATSIna podstawie montażu u mnie potwierdzam .że 2 lata temu instalatorzy zakończyli w pokoju, gdzie mam komputer światłowód gniazdkiem z wtykiem na SC APC, przynieśli ONT i Funboxa 2 , w którym był patchcord. Podłączyli patchcordem gniazdko z ONT i kablem ethernetowym ONT z Funboxem 2. Notabene na stronie OP jest wyceniony brak przy zwrocie sprzętu patchcord na sumę 10 Pln.Link: https://www.orange.pl/omnibook/zwrot-sprzetu-po-zakonczeniu-umowy#. Tak czy siak, zażądano ode mnie patchcordu to im dałem ten z Funboxa 3. I po sprawie.