Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Ogłoszenie :) Awaria Google

Ale u mnie cały czas działało 😉 

Nie było mowy o żadnej przerwie w dostępie do usług Google. 

 

WinMTR po Wi-Fi wygląda tak


Bez tytułu.png

 

Wydaje mi się, że to nie był problem od strony Orange. Z tego co czytałem w internecie, to był problem z DNS Google, ale wiadomo... To nic oficjalnego. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Ogłoszenie :) Awaria Google

@Wiktor  @Anonim  Jednak na downdetectorze zgłoszono 1029 raportów pod Orange i 1255 raportów pod Google 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Ogłoszenie :) Awaria Google

Szkoda że do cache w Warszawie idzie przez Frankfurt ( a to nowość w Orange 😁). Gdyby szło bezpośrednio to nie byłoby tematu.

Anonim

Nie dotyczy

Ogłoszenie :) Awaria Google

Akurat w przypadku Google to nie ma znaczenia, czy idzie przez Frankfurt czy przez Warszawę - największy styk z Google, Orange ma przez OpenTransit, dlatego ruch do Google idzie w tym kierunku. 

A i też nie zawsze, jak ostatnio monitorowałem to i tak większość idzie przez bezpośredni styk w przypadku YouTube czyli cPOP. 

Reszta leci przez OT. Ostatnio UPC miało dość długie problemy z Google, w Orange awaria trwała kilka godzin (nie ma 100% pewności że to z winy Orange).


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Ogłoszenie :) Awaria Google

@Anonim  dokładnie, w większości przypadków strona YouTube idzie przez zagranicę, ale już sam film jest zaciągany z cache w content POP w sieci szkieletowej OPL.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Ogłoszenie :) Awaria Google

Ja pisałem o cache google, a nie cpop Orange.

 

UPC nie miało awarii google, tylko błąd w oprogramowaniu po aktualizacji jednego modemodekodera Horizon. A większość osób i tak ma dodatkowy router, więc problemów nie odczuli. I tak dosyć szybko sobie z tym poradzili.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Ogłoszenie :) Awaria Google

U mnie o dziwo wszystko działało, tzn wszystko, jak na Orange, bo ciągle są z czymś problemy, ale nie doświadczyłem kolosalnych problemów z usługami google'a.