Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Zmiana umowy na Lowe

O ile ktoś to dobrze wprowadzi. A ile sprzedawców zrobi to źle?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Zmiana umowy na Lowe

Z tego co mi wiadomo to jest możliwość złożenia reklamacji Emotikon: Mrugający 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Zmiana umowy na Lowe

Ma ktoś wiedzę i może się nią podzielić odnośnie wymiany lub zachowania obecnych urządzeń Orange w przypadku zmiany umowy , jak to jest w praktyce? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Zmiana umowy na Lowe

Jeśli nie zmieniasz technologii, sprzęt zostaje bez zmian. Ew czasem sprzedawca może coś przepchnąć ale nie jest to w standardzie. A co masz i na co miałaby być wymiana?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Zmiana umowy na Lowe

Posiadam Samsung ICU 100 ,  Sagemcom UHD 88 w Multi Room i oczywiście FunBox 3 i w miarę dobrze to działa chociaż od czasu do czasu ICU 100 po załączeniu przytnie obraz i dzwięk na 2-3 sekundy . 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Zmiana umowy na Lowe

W Twojej sytuacji jeśli przejdziesz na Love, urządzenia zostają. Nie ma potrzeby ich wymiany. Może była mowa o 1Gb/s? Jaka to miejscowość?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 157
  • 3

Zmiana umowy na Lowe

Ja nie widzę technicznej możliwości upgradu sprzętu. Masz już najnowszy oferowany, nawet dla łącz 1 Gb/s.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Zmiana umowy na Lowe

A dużo zaoszczędzisz na przejściu na Love? Na dziś nowych sprzętów nie ma a może za rok będą. Tego nie wiesz ale potem może być różnie

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Zmiana umowy na Lowe

W Gdańsku 1Gb jeszcze chyba nie ma , z resztą dla mnie to nie są potrzebne takie osiągi  neta . Oszczędność ? nad tym nie myślałem...  teraz płacę 119,90 zł za optymalny + 10 za M.Room ( ta opłata pozostanie we wszystkich pakietach) i opcjonalnie 35 zł. za Bogaty więc oszczędności na podstawowym pakiecie 10 zł . W Love dochodzi tel. komórkowy który jest wliczony w cenę 109,90 zł. ( 300 Mb internetu ) a na który teraz wydaję u innego operatora 20-30 zł.   Jeszcze jedno gdybym z 300 Mb obecnie posiadanego zszedł na 100 Mb to by było kolejne 10 zł. zaoszczędzone. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Zmiana umowy na Lowe

Gdańsk jest obszarem regulowanym więc do końca roku na pewno nie będzie 1Gbps.

To już decyzji nie podejmiemy za Ciebie. Czy ceną (bo też promocje mają to do siebie, że mogą ulec zmianie w górę lub w dół za jakiś czas), czy wolisz poczekać na nowy sprzęt (tylko nie wiadomo czy i kiedy i jaki będzie, a przy świeżej umowie może być ciężej go zdobyć).

Osobiście by sprawdził ile korzystasz godzinowo z urządzeń i ile danych pobierają. Bo jeśli wszystkie jednocześnie pobierają lub wysyłają sporo danych to może prędkość być za mała.