Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

Witam,  od 3 stycznia walczę by przywrócili mi upload ponieważ przed awarią miałem jakieś 28Mb/s na 6-7Mb/s teraz zrobili mi około 28Mb/s na 1,17 Mb/s  czy jest szansa by podnieśli mi upload do wartości poprzednich.

 

Speed Test Orange

 

Orange FunBox 2.0 Parametry lini

 



 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

Ja nigdy nie płaciłem za wezwanie technika, ba, nawet mi odliczali pieniądze za zgłoszenie usterki telefonicznie, bo im mówiłem, że nie będę płacił za ich usterki (chodzi o opłatę za infolinię). Do mnie nawet przyjeżdżali, jak zgłaszałem prośbę o restart DLM i mówili, że nic się u mnie z linią nie dzieje. Ja technikowi mówię, że chciałem, by tylko mi zrestartowali DLM, bo mi synchro ucięło i mam zapas SNR. W takim wypadku też mi nigdy nie naliczyli żadnej opłaty, mimo ze technik się zjawił u mnie w domu "po nic".

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

62 ODPOW. 62
Anonim

Nie dotyczy

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

@Anonima od kiedy masz tego vdsl ?

Anonim

Nie dotyczy

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

od 2015r

Anonim

Nie dotyczy

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

@AnonimTo zgłaszaj aż do skutku nie jest to takie proste ale powinni ci przywrócić. Ale oni i tak bazują że masz wszystko zgodne z umowa.

Edit czasem pomaga wyłączenie routera od zasilania i linii na 10/15 minut 

Anonim

Nie dotyczy

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

No właśnie zgłaszam od 3 stycznia już z 5 razy i nie widzą awarii, a jak chcę technika do domu to wezwą ale zapłacę za nieuzasadnione wezwanie technika bo nie widzą awarii, jakoś przez 3 lata miałem 28/6-7 Mb/s a teraz ledwo ponad 1Mb/s to coś nie tak 😞 i zabrali mi możliwość streamowania przy takim uploadzie

Anonim

Nie dotyczy

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

@AnonimJa walczyłem z podobnym przypadkiem tylko 5 miesięcy i się udało. Jak masz sile to walcz. 

Anonim

Nie dotyczy

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

Ale jak walczyłeś płaciłeś ciągle za wezwanie technika do domu ? przecież w domu jest ok, oni mi przycieli prędkość na sztywno upload i tak zostawili.

Położyli ci nową linie ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

Zmieniłeś umowę ostatnio?
Anonim

Nie dotyczy

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

Umowa sama z automatu co 6miesięcy się przedłuża na 6miesięcy, teraz mam do 6 lipca 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Prędkość Neostrada VDSL 80Mb/s

Poproś o restart DLM w celu odzyskania uploadu, niech konsultant takie zgłoszenie wystawi.