Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 22
  • 0

umowa orange i nie tylko

Eluvina

to znowu ja 😛 tym razem z nowym pytankiem. krótkie pytanie ale popularne. np podpisałem umowę na światłowód z pakietem love i chce nagle zmienić prędkość internetu w tej umowie co wiąże się z podpisaniem nowej umowy. i teraz pytanie czy podpisanie nowej umowy anuluje poprzednią? bo chodzi mi oto że nie chce płacić podwójnie za starą umowę i za nową tylko dla tego że zmieniałem szybkość

.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

umowa orange i nie tylko

Tak, anuluje. Zmiana umowy na wyższą, zawsze anuluje starą.

Druga sprawa, nie można mieć dwóch usług internetowych na jednej linii, wiec stara już z automatu musi być anulowana. Nowa umowa zaczyna się od początku, na kolejne 24 m-c jeśli taką podpisujesz

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

umowa orange i nie tylko

Tak, anuluje. Zmiana umowy na wyższą, zawsze anuluje starą.

Druga sprawa, nie można mieć dwóch usług internetowych na jednej linii, wiec stara już z automatu musi być anulowana. Nowa umowa zaczyna się od początku, na kolejne 24 m-c jeśli taką podpisujesz


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

umowa orange i nie tylko

Jeśli interesuje Cię tylko zwiększenie prędkości, czasem taniej wychodzi tylko zmienić prędkość w ramach starej promocji bez podpisywania nowej umowy.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

umowa orange i nie tylko

@ketrasaArtur 

 

A co w wypadku jak mam swiatlowod na czas nieokreslony i przez strone www orange wybiore nowa umowe na czas nieokreslony pod tym samym adresem? Stara umowa zostanie anulowana? I w zycie wejdzie nowa?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

umowa orange i nie tylko

Będzie tylko nowa.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

umowa orange i nie tylko

Jeżeli zmieniasz warunki to tak. Sama zmiana umowy na nową umowę nie ma sensu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

umowa orange i nie tylko

Tylko też trzeba uważnie czytać. Bo możesz też wybrać zupełnie nową umowę i będzie nowa usługa na drugim łączu pod ten sam adres. Jak masz wątpliwości, zamów przez doradcę.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

umowa orange i nie tylko

@ketrasaArtur @Piotrekk85 

 

Warunki to znaczy? Obecnie mam opcje 1000/100 ale chce opcje 1000/300. Wiec gdy wybiore ze chce nowa umowe na czas nieokreslony to stara bedzie anulowana a nowa wejdzie w zycie plynnie?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

umowa orange i nie tylko

W tedy tak. Bo nastąpiła zmiana warunków, na wyższe parametry. Stara jest zastąpiona nową umową o nowych warunkach, podejrzewam, że może być również zmieniona cena i oczywiście an czas nieokreślony.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 22
  • 0

umowa orange i nie tylko


@Piotrekk85napisał(-a)
Jeśli interesuje Cię tylko zwiększenie prędkości, czasem taniej wychodzi tylko zmienić prędkość w ramach starej promocji bez podpisywania nowej umowy.

no jeżeli była by możliwość zwiększenia prędkości na obecnej umowie to  było by super. tylko ze z tego co pisałem z konsultantem na czacie to trzeba nowa otworzyć. taka samą tylko z szybszym netem.