Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 2
  • 0

Uwolnienie linii

Witam.
Wczoraj netia zapewniała mnie online po godz. 18 że linia uwolniona.
Byłem dziś w salonie - Pani na początku stwierdziła, że wczoraj wieczorem sprawdzali i była nadal zajęta.. Poprosiłem jednak żeby sprawdziła tak dla mojego spokoju.
No i okazało się, że linia jest wolna i można podpisywać umowę.

Monter ma być w poniedziałek i po podłączeniu usługa ma od razu działać...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Uwolnienie linii

No i super.

Pracuję w Orange
  • 35
  • 24
  • 3

Uwolnienie linii

Czasami mam wrażenie ze OPERATORZY robia to celowo, podstepnie opracowana gdzie firma gra na nerwach... Klienta 😕

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Uwolnienie linii

to jest zależne do kogo na danym terenie należy dana centrala wiekszości sieci ma Orange Polska  prawię 96 % sieci stacjonarnej po Telekomunikacji Polskiej jak jest to nowa umowa  to powinła być od razu uruchumiona  linia  to kwestia skrosowania portu IP Daslam i wysłania techników na przyłoczenie sie do Orange chyba że to jest przeniesienie aktywnych usug czy numeru telefonu od innego operatora ma to okres 31 dni 

ale jak to jest sama neostrada to jest linia podkładowa która ma za zadanie utrzymanie Łącza i koszt to ok 29.00 PLN + za neostradę oferta świałowodowa jest bez utrzymania łącza od zamówienia na przyłoczenie do sieci to ok 14 dni max wysłania modemu kurierem i techników  skorowanie lini i portu  i rejstracja usugi 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 2
  • 0

Uwolnienie linii

Jestem już w orange. Internet podłączony.

 

http://www.speedtest.net/result/5853512199.png

parametry 36/8. Prędkość pobierania nie powala, ale nie jest źle 🙂
Podobno w przyszłym roku będzie modernizacja okablowania w bloku (bo niby to jest przyczyną takiej prędkości) i przejdziemy na fiber, ale nie wiem czy mówią to każdemu czy faktycznie tak będzie.

Tak czy inaczej na szczęście obeszło się już bez problemów i wszystko działa jak należy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Uwolnienie linii

super 🙂


Pracuję w Orange
  • 35
  • 24
  • 3

Uwolnienie linii

Ja na mobilnym mam 

 2413726119

A na neo pelne 80 😉

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Uwolnienie linii

Zgodnie z zasadami Nasz Orange takich danych nie powinno podawać się na forum i priv.
Takie informacje lepiej sprawdź na BOK.