Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 33
  • 0

Od miesiąca występuje problem z NEO - za każdym razem koło 18, co jest?!!!

Prawnie może nie do końca to wystarcza, ale dzięki temu reklamacje zazwyczaj przyjmują. Bo normalnie to z góry odrzucają.

 

A co do nagrywania - taka ciekawostka. Jak dzwonią z ofertą i się powie, że się nagrywa, to w ogóle się od razu rozłączają i nie chcą gadać. Przynajmniej ja kilka razy tak miałem. I czemu tak jest? Chyba nie dlatego, bo się wstydzą.

Anonim

Nie dotyczy

Od miesiąca występuje problem z NEO - za każdym razem koło 18, co jest?!!!


@FlashTnapisał(-a)

Prawnie może nie do końca to wystarcza, ale dzięki temu reklamacje zazwyczaj przyjmują. Bo normalnie to z góry odrzucają.


Dobry prawnik z niczego zrobi dowód, ale to kosztuje, jak jest podkład jaki kolwiek to reklamacja będzie uznana, mi odpukać Orange wszystkie reklamacje uznało, jestem zadowolony z ich usług.

Anonim

Nie dotyczy

Od miesiąca występuje problem z NEO - za każdym razem koło 18, co jest?!!!


@FlashTnapisał(-a)

A co do nagrywania - taka ciekawostka. Jak dzwonią z ofertą i się powie, że się nagrywa, to w ogóle się od razu rozłączają i nie chcą gadać. Przynajmniej ja kilka razy tak miałem. I czemu tak jest? Chyba nie dlatego, bo się wstydzą.


To jest bardzo dziwne, brat też tak ma, ma na firmę sporo usług Orange, co trochę dzwonią z ofertami, ale on wszystko nagrywa, gro się rozłącza zaraz, sami przecież nagrywają, to popularne, powiesz tak czy że się zgadzasz i masz umowę, czasem inną niż na łączu obiecują.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 33
  • 0

Od miesiąca występuje problem z NEO - za każdym razem koło 18, co jest?!!!

Wiesz, ja też nie mówię, że każdy musi być niezadowolony. I z pewnością mają też dobrych i rzetelnych konsultantów. Najgorsze jest to, że nic nie robią z tymi złymi.