Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 180
  • 293
  • 2

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

A mi dziś koło godziny 24-tej gdy tylko włączyłem Xbox One S który mam żeby pograć przez Internet w Gears 5 zresetował się router i już synchronizacji złapać nie może.

 

Dlatego też odpaliłem rezerwowy router do LTE - D-link DWR-921 który mam (przełożyłem kartę z tabletu z PLAY) i teraz strona speedtest.com.pl

pokazuje mi tak:

 

play.JPG

I to bez żadnych dodatkowych anten.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

@gilban Orange po LTE działa u mnie bardzo podobnie do twojego Play'a (głównie zależy od części domu), w 1 części raz mi się udało uzyskać symetryczne 20Mb.

 

A u Ciebie mówisz, że VDSL nie łapie? Nie wiem, jak pomóc, może sprawdź na tym Archerze VR600, czy złapie synchro.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 180
  • 293
  • 2

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

Archera nie mam, bo do sklepu oddałem.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

A ok. To za dużo pomysłów poza kontaktem na infolinii nie mam.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 180
  • 293
  • 2

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

Domyślam się. Zadzwoniłem z samego rana. O 9:50 dostałem SMS, że przekazano zgłoszenie do służ technicznych. I cisza.

 

Dla próby kupiłem tańszego Asusa w MediaMarkt (powiedzieli że w razie czego mogę oddać). Ale ten też nie reaguje. Czyli wniosek taki że padła karta.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

Takie uroki neostrady. Ciągle się coś psuje z tym. Synchro teraz u mnie jest na poziomie 2491 Kb/s, znając pecha, za 1-3 dni wrócę na 1920 Kb/s.

Tak szczerze to mi ręce opadają już i zastanawiam się, czy poprosić wuja (bo na niego jest umowa na radiówkę), abyśmy ja i on sprawdzili maksymalną prędkość, jaką ma na umowie, i jeżeli będzie miał do 4 Mb, to poproszę go, aby podpisał umowę na 6 Mb. Z tego co mi się wydaje, to płaci 49zł/mc (stara umowa), a 6 Mb tyle samo kosztuje.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

@Anonim , ja mam 10 Mb/s i nie narzekam, ale światełkiem bym nie pogardził. Radiówkę 1024 Kb/s (bodajże) miałem, ale podciągnęli miedzią i na niej się "siedzi" Emotikon: Mrugający


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 180
  • 293
  • 2

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

Zgadzam się. Ja miałem te 15 - 16 Mbit i już się pogodziłem z tym że lepiej nie będzie. Jednak przysłali pismo że poprawili linię i można się przesiąść na Internet VDSL, w tym celu trzeba tylko wziąć ich trutnia i będzie szybciej.

 

To się ucieszyłem. Jak się okazuje poprawili tę linię tylko na papierku.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

A u mnie nie zapowiada się na poprawę linii (długa i stara linia, szumiące telefony stacjonarne, wysokie tłumienie itd). Byle aby szybko dociągnęli światełko... . A LTE też nie jest doskonałe, np dzisiaj nie mogłem uzyskać więcej niż 5 Mbps.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 180
  • 293
  • 2

Neostrada do 10 Mb/s - niska prędkość

Bo to LTE zależne jest od ilości użytkowników okupujących nadajniki. Im więcej ludzi z tego dobrodziejstwa korzysta, tym wydajność całości spada. Najgorzej najczęściej jest wieczorami.