Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

@wscieklaewka, wszystko teraz w rączkach moderatora 😀


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka, wszystko teraz w rączkach moderatora 😀


No tak @Anonim - jaki masz piękny uśmiech 🙂 Emotikon: Język


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Alo - czy jest tu może któryś z moderatorów coby pomógł mi zmienić rok w moim poście dotyczącym Alertu RCB ?


Zespół Nasz Orange
  • 1042
  • 8349
  • 53

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

@wscieklaewka zrobione =]


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Dzięki @Bartłomiej 🙂 aż muszę popatrzeć raz jeszcze Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Wczoraj pojawiły się alerty RCB (burze z gradem itd.) na Warmii. W moim "otoczeniu" 3 osoby posiadające karty Plusa dostały alert ale inne 3 osoby posiadające karty Orange nie dostały. To jak to działa??? Do kitu z takim systemem...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Spójrz na mapę https://rcb.gov.pl/alert-rcb-burze-z-gradem-we-wschodniej-czesci-polski/

Nie wszystkie powiaty w województwie warmińsko-mazurskim miały dostać alert. Ja akurat wczoraj o porze wysyłki byłem na granicy powiatu olsztyńskiego (ziemskiego) i na jedną sim Orange dostałem info, a na drugą nie.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Przez "otoczenie" miałem na myśli powierzchnię biurową o rozmiarze 20x40m 🙂

Może faktycznie to było na granicy zasięgu i Plus ma inaczej powiaty ustawione a Orange inaczej? No i przecież maszty inne lokalizacje mają i inaczej dzielą obszary. Przypilnuję następnym razem 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2889
  • 10771
  • 64

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Bez tytułu.png

 

Kraków dzisiaj swój dostaje. Pod Lublinem żartów nie było, także nie ma co ignorować.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3182
  • 7343
  • 133

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Właśnie dostałem SMSa ALERT RCB. 19:15