Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Pogaduchy

Rzucasz poważne oskarżenia na forum że nie dostajesz komunikatów. Być może nie być ich adresatem. W okolicy Olsztyna od września nie było wysyłanych informacji. Każdy region jest inny.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

Pogaduchy


@Piotrekk85napisał(-a)
Rzucasz poważne oskarżenia na forum że nie dostajesz komunikatów. Być może nie być ich adresatem. W okolicy Olsztyna od września nie było wysyłanych informacji. Każdy region jest inny.

Przepraszam, może odezwę się na zasadzie "uderz w stół"... @Piotrekk85  do kogo adresowany był ten Twój post ? Używasz mocnych słów, o rzucaniu oskarżeń... Masz może wiedzę kiedy, gdzie były wysyłane ostatnio komunikaty w ramach tego "rządowego programu"? Jeśli piszę, że żadnego SMSa, od nieokreślonego nadawcy,  informującego o zagrożeniu nie dostałem od ubiegłego roku, to biorę odpowiedzialność za swoje słowo.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Oddchamy Panowie Emotikon: Szczęśliwy Dodam od siebie i poprę słowa @Misiek62...niby system ostrzegania jest, a też nie dostałem od roku żadnego info, pomimo tego że nie raz łamało drzewa, zrywało dachy itp...jaki wniosek? System kuleje...

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85, przesadzasz z oskarżeniami, bo niby kogo uraziłem? Że powinno działać i prędzej z mediów się dowiesz, że coś nadciąga? Miał być "mały armagedon" Emotikon: Mrugający z jakimiś nadciągającymi, groźnie brzmiącymi, pogodowymi wieściami medialnymi i ja mam spokojnie czekać, aż metr śniegu przywali mnie na spaniu? Ty wiesz, ile istnień ludzkich na spaniu pochłonęły np. takie powodzie? Wiem, panika jest kiepskim doradcą, ale Ty chyba nie przejmujesz się tragediami, skoro obojętnie (takie mam wrażenie) odczytujesz otaczające nas realia. 15 sekund (dosłownie) wystarczyło, by dach sąsiada fruwał, a potężne drzewa w ściśle określonym pasie wyrywało z korzeniami! Oglądasz takie scenki? Bujanie w obłokach okropnie mnie irytuje. Jestem realistą i strzeżonego Pan Bóg strzeże.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Pogaduchy

@Misiek62 wpis był pod wpisem @Anonim więc nie dotyczył Ciebie. Przepraszam jeśli tak to odebrałeś.

@Anonim Twój wpis https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Siec-i-dostepnosc-uslug/page/4/thread-id/6916#U118999 chyba był jednoznaczny.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85, nie wiem, co to było, że skierowało mnie na jakiś post z sierpnia. Co mieszasz? Może na PW mi wytłumacz, bo kupy mi się to nie trzyma.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy


@Misiek62napisał(-a)

@bluesmanniak  mnie nie chodzi o częste testowanie, a o to, że aż się prosi o podsumowanie, o informację jakie wnioski wyciągnięto z testów, w ogóle jak oceniono działanie (współdziałanie) z operatorami, jaka była (szacunkowa) skuteczność powiadamiania, w sensie do ilu (procentowo) odbiorców wiadomość dotarła. Wszak w wątku były posty, że ktoś nie dostał a powinien... pomijam błąd powiadomienia mieszkańców woj.łódzkiego.


Nasza regionalna prasa donosi, że coś się dzieje w temacie 🙂

http://olsztyn.wm.pl/560142,Otwarcie-Regionalnego-Centrum-Bezpieczenstwa-w-Olsztynie-coraz-blizej-ZD...

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Ja otrzymałam w zeszłym roku dwa powiadomienia Alert RCB - jedno 10.08.2018 o godz. 17:14, a drugie 23.09.2018 o godz. 17:26. Oba były zasadne. 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

@wscieklaewka, w 2008r RCB jeszcze nie działało Emotikon: Język hihi


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️


@mabud73napisał(-a)

@wscieklaewka, w 2008r RCB jeszcze nie działało Emotikon: Język hihi


Emotikon: Język

Jak to się stało, że zamiast jedynki wpisałam zero Emotikon: LOL tego to nigdy nie zgadnę Emotikon: Wściekły

No cóż - samo życie - oto cała ja 🙂 🙂 dziesięć lat sobie ujęłam he,he Emotikon: LOL