Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

U mnie tak samo. Byłem w salonie Orange i poszło zgłoszenie do centrali do techników. Jakaś grubsza sprawa.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

Jak tam VoWiFi na 5s/5c? Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

Jakby było to by sam Tymek Kucharz juz ogłaszał. 😉

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 4
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

Chciałem zapytać kiedy będzie jakaś aktualizcja na iPhona która poprawia działanie VoLTE.

Opisywałem swój problem już na forum, otóż przy włączonych rozmowach po VoLTE praktycznie nie można się do mnie dodzwonić, dzwoniący ma komunikat "nie ma takiego numeru". Dzwoniłem w tej sprawie w kwietniu na infolinię techniczną i Pani powiadomiła mnie iż są z tym problemy które znają i powiedziała aby to wyłączyć bo aktualizacja będzie na początku Maja. Wczoraj z ciekawości też zadzwoniłem aby spytać czy wszystko już jest tak jak powinno, dostałem odpowiedz że tak. Włączyłem rozmowy po VoLTE i dziś już nikt się do mnie nie dodzwonił.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie


Jaro30 napisał(-a):

praktycznie nie można się do mnie dodzwonić, dzwoniący ma komunikat "nie ma takiego numeru".


Serio, aż tak źle? A masz dobry zasięg LTE? I jaką masz wersje Ustawień Operatora w Ustawienia-> Ogólne-> To urządzenie. Powinno być: Orange 28.4. 

 

Od jakiegoś czasu u mnie jest jakby lepiej. Nikt nie zgłaszał problemów z dodzwonieniem się. Przerwania rozmowy też dawno nie miałem. Teraz najbardziej irytuje mnie drastyczne pogorszenie jakość dzwięku po zrzucie z LTE do 3G. Jakość jest fatalna, dużo niższa niż gdybym inicjował połączenie będąc w 3G. Tak jakby sieć, po handoverze wybierała najgorszy z możliwych kodeków, mimo tego że połaczenie jest w 3G i powinno być hd voice.

 

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 4
  • 0

VoLTE i WiFi Calling na iPhonie

Mieszkam w Krakowie więc praktycznie wszędzie jest zasięg LTE, dziś szef dzwonił do mnie 10 razy i usłyszał " nie ma takiego numeru", a na telefonie cały czas jest zasięg LTE. Ustawienia operatora najnowsze 28,4 IOS 10,3,2

Narazię to wyłączyłem bo szkoda stracić pracę.Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

VoLTE i WiFi Calling już na iPhonie

Podsumowując stan na koniec marca 2018r.:

 

VoLTE: iPhone 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus, SE, 8, 8 Plus, X

Rozmowy przez Wi-Fi: 5s, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus, SE, 8, 8 Plus, X

 

Na pewno damy tu znać, gdy VoLTE i WiFi Calling pojawią się na innych modelach iPhonów oraz gdy zostanie wprowadzona obsługa SMS przez WiFi (mamy to w planach). Dodajcie ten temat do obserwowanych jeśli chcecie otrzymywać informacje o jego aktualizacji. 

 

Ponieważ z tematu dotyczącego wprowadzenia VoLTE i WiFi Calling na iPhonie zrobił się "worek" na wszystko, co z tym związane i coraz trudniej ogarnąć które pytania są aktualne i czego dotyczą - zamykamy ten temat. Jeśli ktoś z Was chce o coś jeszcze zapytać - niech założy nowy, bardziej precyzyjny temat.

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

VoLTE i WiFi Calling już na iPhonie

Mam bardzo dobrą wiadomość dla użytkowników iPhonów 5s:

Możecie już korzystać z WiFi Calling (Rozmowy przez Wi-Fi), wystarczy, że pobierzecie najnowszą aktualizację systemu od Apple (iOS 11.3).

Po zainstalowaniu aktualizacji, podczas ponownego uruchomienia telefonu zobaczycie ekran proponujący włączenie usługi, co oczywiście polecamy. Jako pierwszy w społeczności zauważył to @Pathfinder. Dzięki, że od razu dałeś znać na forum! : ))