Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

dysk do whd 80

@pawelowwidzisz @sebaswiderski  sprawdził i nie ma przykro nam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 97
  • 0

dysk do whd 80

No cóż trochę jak pies ogrodnika.

 

A co do dzierżawy- niby jest (wynika choćby z zapisów cennika Orange Love gzie przy TV jest opcja dzierżawa dysku - 49,99 złotych (jednorazowo). Potwierdził mi to konsultant.

Ale jak zamówić? Nie wiadomo 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 104
  • 148
  • 1

dysk do whd 80

Dyskow nie ma i pewnie nie będzie. Ja przy zamówieniu zaznaczyłem zakup dysku, ale potem konsultant zadzwonił, że tylko w salonie i mogę sobie dokupić. Później w salonie zrobili wielkie oczy i tak jestem bez możliwości nagrywania. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 97
  • 0

dysk do whd 80

A może by tak złożyć reklamację na okoliczność braku możliwości kupienia/wydzierżawienia dysku? Jeśli Orange nie ma dysków to niech udostępni wymianę dekoderów na ICU100.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

dysk do whd 80

Wszystkie urządzenia są do wyczerpania zapasów.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

dysk do whd 80

Jak najbardziej możesz wyjaśnij sytuacje reklamacji  🙂  ale masz internet miedziany wiec twoim ratunkiem jest dekoder najnowszy  Dekoder IWU200  bo samsung tylko dla światłowodu  jak by co.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 97
  • 0

dysk do whd 80

Tyle, że do IWU200 nie podepnę dysku, jest tylko (płatne i ograniczone czasowo) "nagrywanie w chmurze" i to nie wszystkich kanałów. Czyli proteza i to droga.

Co co zasady (poza chęcią Orange) nie ma technicznych przeszkód aby Samsung współpracował z VDSL (FunBox 1 lub 2). Teoretycznie (i praktycznie) nawet 4K chodzi bez problemu - testowane na Netflix - mam download na poziomie 50 Mb.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

dysk do whd 80

Samsung jest przeznaczony wyłącznie do światłowodu tego ci Orange nie zmieni 🙂 ale reklamację możesz próbować pisać  tylko daj nam znać jaki wynik 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 157
  • 3

dysk do whd 80

Dyski jak nie produkowane to napewno są preparowane przez Sagemcoma, mają specjalną partycje i oprogramowanie szyfrujące Sagemcoma. Niestety jeżeli Sagemcom już ich nie produkuje nic innego nie zostanie. To tyle w temacie. Ewentualnie naciskać na operatora aby wznowił sprzedaż.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 97
  • 0

dysk do whd 80

Było na ten temat kilka dyskusji na forum (widzę że też brałeś w nich udział). I wniosek jest taki, ze to tylko i wyłącznie kwestia konfiguracji dostępu w systemie Orange. Natomiast teraz może być jeszcze trudniej bo po wprowadzeniu IWU200 Samsung jest klasyfikowany jako "Premium" 🙂

Dlatego jeszcze raz powtórzę najprostszym (dla wszystkich) wyjściem z sytuacji byłoby udostępnienie przez Orange informacji o sposobie przygotowania dysku.