Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 46
  • 0

Samsung ICU i niezodność z HDCP 2.2

To nie zmienia faktu, że taka blokada wszystkich zaawansowanych amplitunerów jest wyłącznie wymysłem OPL, nie zaś częścią standardu HDCP. Blokada dość nieudolna zresztą, bo jak pokazuje przykład kolegi powyżej i mój - dająca się obejść bardzo łatwo, utrudniającajedynie życie nieco mniej świadomym użytkownikom.

 

Oraz - cyfrowe dekodery konkurencji działają bez zająknięcia, sygnał analogowy nie ma tu nic do rzeczy.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Samsung ICU i niezodność z HDCP 2.2

Hej czy ktoś znalazł jakiś inny sposób na obejście problemu niż dodatkowy kabel zwrotny ARC?

Ja mam problem zarówno z ICU 100 jak i IWU 200 - próbuje podłączyć dekoder do projektora przez amplituner. Projektor podłączony bezpośrednio do dekodera działa. Przy podłączaniu przez amplituner (Denon AVR-x3600h a więc HDCP 2.3) ICU 100 wyświetla błąd HDCP 2.2, a IWU 200 nie wyświetlał nic ;). W moim wypadku ARC zwrotny nie da rady, nie uda mi się pociągnąć kabla dodatkowego 

Anonim

Nie dotyczy

Samsung ICU i niezodność z HDCP 2.2

@DamianWawa jeśli brak zgodności, to tego nie obejdziesz, brak kanału zwrotnego i tyle, te dekodery mają brand Orange i może w tym tkwi problem 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5473
  • 22036
  • 179

Samsung ICU i niezodność z HDCP 2.2

@DamianWawa 

Nie mam nic sprawdzonego do zaproponowania, ale jestem pewien że istnieją obejścia problemu. Świadczą o tym takie wątki jak ten:

https://nasz.orange.pl/t5/Dekodery-i-inne/Karta-przechwytywania-wideo-grabber-HDMI-USB-ORG/m-p/30364...