Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

UHD88

Ja pamiętam niedawną aktualizację WHD 80... też była "puszczana" partiami, nie wiemy wg. jakich kryteriów... więc pewnie i @mabud73 i @Skor888 mają rację... Jedyna metoda wymuszenia aktualizacji to kontakt z Centru serisowym, czy jak się ta komórka zwie, a najszybszy kontakt z nią mają tylko serwisanci... którzy, jak mnie uświadomili (pisałem o tym w temacie poświęconym temu typowi dekoderów) są jedynymi uprawnionymi do rzeczywistej serwisowej aktualizacji softu.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

UHD88

...mam "tajne" wieści że za ?jakiś? czas mają być nowe dekodery i routery. Wygląd rodem s-f ale jak to się przełoży na funkcjonalność i działanie, nie mam pojęcia...

 

maxresdefault.jpg

 

 

LB4-Livebox4-Decodeur-Telecommande.jpg

 

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 49
  • 0

UHD88


mabud73 napisał(-a):

...mam "tajne" wieści że za ?jakiś? czas mają być nowe dekodery i routery. Wygląd rodem s-f ale jak to się przełoży na funkcjonalność i działanie, nie mam pojęcia...


No ładne, szczególnie pilot. Tyle że najpierw pewnie pójdą do nowych klientów, to np ja takiego zobaczę za 2 lata Emotikon: Język


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

UHD88

A to już potwierdzone, że akurat Livebox 4 trafi do Polski?

 

Wydawało mi się, że ma być dedykowany model na polski rynek.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

UHD88

...no i w tym problem że nie wejdzie na polski rynek...sorki, źle się określiłem i nie dopisałem...cyt: "Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy polskiego Orange, poinformował nas, że francuski Livebox nie będzie wprowadzony do Polski, ale w naszym kraju do końca roku pojawi się nowy router Funbox, który będzie zawierał chipset o jeszcze większej wydajności niż jego francuski odpowiednik. "

 

Tak to czasami bywa, jak człowiek z doskoku coś kliknie, nie dopisze, nie dowidzi i inne nie 😉

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

UHD88

Ale połowa lutego już coraz bliżej...

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

UHD88

@mabud73 powołując się na rzecznika pisze o końcu roku, skąd u Ciebie koniec lutego @Piotrekk85?

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 19
  • 0

UHD88

Ja mam informacje, że nowy dekoder tv ma sie pojawić nie wczesniej niż za 2 miesiące. Raczej w I półroczu.

To widzę, że pozostali nie mieli tajemniczej aktualizacji, która kompletnie nic nie zmieniła.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 31
  • 19
  • 0

UHD88

Pilot może i ładny ale podejrzanie skromny, chyba, że dwustronny. I mam nadzieję, że nadal na podczerwień a nie tak jak w UPC na fale radiowe. Jak tak dalej pójdzie to będą instalowac zamiast zębów magnetrony z kuchenek mikrofalowych aby pokarm podgrzewał sie bezpośrednio w ustach:)) Wszystko jest zmieniane na bezprzewodowe a nikt nie myśli o interferencji fal. Gdybyśmy uwidocznili otaczające nas fale elektromagnetyczne to nikt nie zobaczyłby czubka własnego nosa. To też smog, tylko bardziej podstępny bo nie śmierdzi i go nie widac.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

UHD88

@Skor888, na wstępie mała prośba...istnieje opcja "edytuj post" w prawym górnym rogu w "opcje posta"...to tak na marginesie...przepraszam za upierdliwość, ale chodzi o ład na forum 😉 

 

Co do informacji na temat nowego dekodera tv nie znalałem żadnych, podobnych do Twoich. Jak przytoczyłem powyżej komunikat rzecznika Orange, chodzi tylko o nowy, lepszy router. Nadzieja w tym, że Twoje info przekłada się na rzeczywistość...coś nowego to wyzwanie dla testerów i może ułatwienie dla przyszłych użytkowników. Co do pilota, nie mam bladego pojęcia w jaki sposób ma sterować urządzeniem. "Biedny" w przyciski, niekoniecznie oznacza braki w funkcjonowaniu, chociaż osobiście nie jestem zwolennikiem pilotów typu "smart" stosowanych chociażby w tv samsunga...niby intuicyjny i wygodny, lecz do wygody mu daleko. Kto by lubił celowanie np po "piwku" 😉 w mały punkt na ekranie telewizora Emotikon: Bardzo szczęśliwy Pożyjemy, zobaczymy.