Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Jak sformatowac dysk do PVR?? Tak zeby UHD 88 go obslugiwal????

Ten program AOMEI Partition, nie dale rady, wywala błąd 102. Dysk jest widoczny jako nieprzydzielony. Nie można go wyczyścić ani przydzielić partycję. Formatowania nie ma w tym programie dla tego dysku.Może więc ktoś wie jak ten dysk sformatować na FAT32. Zamierzam go użyć do nagrywania z TV Panasonic, który też w tej chwili go nie rozpoznaje.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 6
  • 0

Jak sformatowac dysk do PVR?? Tak zeby UHD 88 go obslugiwal????

@RemekP - To rozumiem, że dałeś sobie spokój z formatowaniem takiego dysku pod UHD88 ? Czy może możesz pochwalić się sukcesem ?

 

pzdr Nix


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 97
  • 0

Jak sformatowac dysk do PVR?? Tak zeby UHD 88 go obslugiwal????

Jakieś postępy w temacie? Mam podobny problem z WHD80.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Jak sformatowac dysk do PVR?? Tak zeby UHD 88 go obslugiwal????

Skoro za niego zapłaciłem to myślę albo powinna firma Orange taki dysk przywrócić do normalności czyli odkodować, albo oddać pieniądze/


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Jak sformatowac dysk do PVR?? Tak zeby UHD 88 go obslugiwal????

witam co do dekoderów sagem UHD 88 czy WHD musi być to dysk wyznaczony od operatora nie da się na innych nagrywać bo firma sagem com se to zastrzegła to że tylko wyznaczone .


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 97
  • 0

Jak sformatowac dysk do PVR?? Tak zeby UHD 88 go obslugiwal????

@adzia1 Tego akurat nie możesz oczekiwać. Kupiłeś dysk dedykowany do konkretnego urządzenia i tyle.

Inną sprawą jest brak możliwości ich kupienia/wydzierżawienia. Przez to dekoder (i de facto oferta) staje się niepełnowartościowy.

Anonim

Nie dotyczy

Jak sformatowac dysk do PVR?? Tak zeby UHD 88 go obslugiwal????


@adzia1napisał(-a)

Skoro za niego zapłaciłem to myślę albo powinna firma Orange taki dysk przywrócić do normalności czyli odkodować, albo oddać pieniądze/


Dyski mają specjalne oprogramowanie, wewnętrzne tak dla jasności, operator tego nie zmieni, można dysk na serwisie aukcyjnym sprzedać, jeśli jest twoją własnością, innej opcji nie ma, musiał byś słać do producenta na zmianę oprogramowania, to moim zdaniem bez sensu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Jak sformatowac dysk do PVR?? Tak zeby UHD 88 go obslugiwal????

Kupiłem dysk który miał pasować do mojego dekodera, tak tez było ale nikt wówczas nie mówił że tylko do mojego i żadnego innego a to jest różnica. Dysk jak dysk występuje w różnych sprzętach, w takim razie powinien nazywać się inaczej n. p. nośnik do urządzeń Orange. Podobnie było z telefonami GSM kiedy kodowali dla jednej sieci


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Jak sformatowac dysk do PVR?? Tak zeby UHD 88 go obslugiwal????

Nie rozumiem dlaczego ja bym miał słać do producenta,  przecież to nie moja wina a sprzedawcy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak sformatowac dysk do PVR?? Tak zeby UHD 88 go obslugiwal????

Kupiłaś dedykowany dysk od Orange i nie działa? Jeśli tak, to jest rękojmia i gwarancja.