Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 0

Samsung ICU 100 AVout

Dobra napiszę inaczej. Jeśli reguluje glosnoscia na pilocie od dekodera to zmienia mi się poziom sygnału audio na avout?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 0

Samsung ICU 100 AVout

vdsl2 zrozumiałeś mnie. Musiałbym mieć jednak pewność czy to zadziała zanim się zdecyduję na tą ofertę
Anonim

Nie dotyczy

Samsung ICU 100 AVout

To trzeba przetestować na dekoderze czy ma stały sygnał audio czy zmienny.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 0

Samsung ICU 100 AVout

No jeśli by zadziałało tak jakbym oczekiwał, to można powiedzieć że byłbym pozyskanym klientem

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Samsung ICU 100 AVout

Na pytanie: "Jeśli reguluje glosnoscia na pilocie od dekodera to zmienia mi się poziom sygnału audio na avout?" odpowiedź brzmi tak. Jeśli chodzi o "jakość sterowania", to inszy temat.

Tylko nie rozumiem o co chodzi z Horizonem, tam parowanie pilota od dekodera z pilotem od tv jest opcją a nie musem.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 0

Samsung ICU 100 AVout

Już mówię o co chodzi z tym horizonem. Nie ma w nim regulacji głośności na samym dekoderze, tak jak było w mediaboxach. Horizon paruje się z urządzeniem (system audio, TV) i to w nim zmienia poziom dźwięku. Wiem że parowanie jest opcją i nie trzeba z niej korzystać. Wiem co piszę bo miałem z tym przeboje i musiałem zrezygnować z horizona.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Samsung ICU 100 AVout

Dekoder Orange nie ma parowania. Ale przypadkiem mogą być te same kody na głośność.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 0

Samsung ICU 100 AVout

Piotrekk85, napisałeś "Jeśli chodzi o "jakość sterowania", to inszy temat." Nie bardzo to rozumiem co chciałeś przez to powiedzieć.

Druga sprawa to rozmawiałem jeszcze dzisiaj z konsultantem i na zadane przeze mnie pytanie nie był w stanie jednoznacznie odpowiedzieć, tak samo jak ludzie w salonie.

Ty jako pierwszy i jedyny mówisz że sygnał audio na avout jest zmienny i regulowany głośnością na pilocie.

Mam nadzieję że to więcej niż pewna informacja 😉

Anonim

Nie dotyczy

Samsung ICU 100 AVout

@Michu_tMoże poproszę @Wiktor i będzie dysponował informacja czy jest możliwe sterowanie regulacja dźwiękiem przy pomocy pilota od dekodera na przykład przy wyłączonym TV a słuchanie tylko radia. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 0

Samsung ICU 100 AVout

Fajnie by było gdyby więcej niż jedna osoba rozwiała moje wątpliwości.

Obecnie jestem bez usługi TV/Internet w domu i nie ukrywam że na czasie bardzo mi zależy.