Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Aktualizacje dekodera Samsung ICU 100

Aktualizacji sam nie pobierzesz z żadnej strony w necie , jeżeli Orange przygotuje jakąś aktualizacje systemu to dekoder sam ją .. zaciągnie.. . Wersję jaką posiadasz sprawdzisz wciskając na pilocie kolejno klawisze niebieski-żółty-niebieski.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Aktualizacje dekodera Samsung ICU 100

Ok, dzięki.

Wynika z tego, że posiadam wersję oprogramowania 01.49.40 z ostatnią aktualizacją z 03.07.2018 r.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 82
  • 0

Aktualizacje dekodera Samsung ICU 100

Jak zwiększyć szansę na otrzymanie aktualizacji? Dzisiaj zostawiłem na 6 godzin włączony dekoder na kanale technicznym (998). Po wyłączeniu zasilania i włączeniu nic.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 20
  • 0

Aktualizacje dekodera Samsung ICU 100

Ostatnia aktualizacja byla rok temu. Dlaczego uwazasz, ze masz nieaktualne oprogramowanie?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 82
  • 0

Aktualizacje dekodera Samsung ICU 100

@fornakter  Dlatego, że numerek wyświetlany przy pozycji wersja oprogramowania wskazywał na dużo starszą wersję niż "najnowsza" (heheh). Bardzo długo nie używałem dekodera. Sprawa rozwiązana, w końcu się zaktualizował.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 20
  • 0

Aktualizacje dekodera Samsung ICU 100

Aktualizacja z multinagrywarką więcej rozwaliła niż naprawiła (w sumie nic nie naprawiła)
Syn włączył multinagrywarkę. Po jej wyłączeniu opcje "multinagrywartkowe" pozostały aktywne.
LOGIKA!!!!!


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 167
  • 10

Aktualizacje dekodera Samsung ICU 100

Zgadza się, doszły niepotrzebne opcje w menu.
Sam chciałbym WYŁĄCZYĆ multinagrywarkę i pozbyć się ich, ponieważ mam podpięty dysk i z niego korzystam. Nie potrzebuję np. funkcji Start Over, w której nie mogę pomijać reklam.

Niestety nawet mimo prób i interwencji przez Chat, nie wyłączono mi funkcjonalności multinagrywarki

- nie da się 😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Aktualizacje dekodera Samsung ICU 100

Odświeżę wątek na temat aktualizacji.. bo chciałbym się dowiedzieć jak to z nimi jest, że mając ten sam dekoder, od tego samego operatora, jedni mają jedną wersję oprogramowania, a inni drugą, nowszą..?

Dla mnie to tak samo, jakby do tego samego telefonu, od tego samego operatora, były różne wersje oprogramowania..

Ja obecnie od ponad roku posiadam wersję 02.09.46, a nowsza wersja była wypuszczona w marcu 2020 r., dlaczego przez pół roku nie dotarła do wszystkich...?

Tylko nie piszcie, że aktualizacja wypuszczana jest etapami, bo rozumiałbym, rozpowszechnianie przez tydzień, dwa, ale przez ponad pół roku...?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Aktualizacje dekodera Samsung ICU 100

To wdrożenie etapowe. Służy do temu by eliminować błędy, które mogą się pojawić w trakcie masowych aktualizacji. Kolejna kwestia to wydolność serwerów. Trzeba cierpliwie zaczekać

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Aktualizacje dekodera Samsung ICU 100

Poza tym niektóre osoby piszące na forum brali/biorą udział w różnych testach.