Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted

Poziom 20, Pasjonat
  • 203
  • 105
  • 4

Aktualizacje dekodera Samsung ICU 100

Aktualizacji sam nie pobierzesz z żadnej strony w necie , jeżeli Orange przygotuje jakąś aktualizacje systemu to dekoder sam ją .. zaciągnie.. . Wersję jaką posiadasz sprawdzisz wciskając na pilocie kolejno klawisze niebieski-żółty-niebieski.

Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 77
  • 63
  • 1

Ok, dzięki.

Wynika z tego, że posiadam wersję oprogramowania 01.49.40 z ostatnią aktualizacją z 03.07.2018 r.

Highlighted

Poziom 18, Komentator
  • 76
  • 48
  • 0

Jak zwiększyć szansę na otrzymanie aktualizacji? Dzisiaj zostawiłem na 6 godzin włączony dekoder na kanale technicznym (998). Po wyłączeniu zasilania i włączeniu nic.

Highlighted

Poziom 13, Recenzent
  • 16
  • 8
  • 0

Ostatnia aktualizacja byla rok temu. Dlaczego uwazasz, ze masz nieaktualne oprogramowanie?

Highlighted

Poziom 18, Komentator
  • 76
  • 48
  • 0

@fornakter  Dlatego, że numerek wyświetlany przy pozycji wersja oprogramowania wskazywał na dużo starszą wersję niż "najnowsza" (heheh). Bardzo długo nie używałem dekodera. Sprawa rozwiązana, w końcu się zaktualizował.

Highlighted

Poziom 28, Specjalista
  • 5341
  • 7394
  • 50

@Wojciech  co dzisiejsza aktualizacja wnosi dekodera samsung ICU 100 powiesz coś?

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 1688
  • 3157
  • 48

Niestety nie mam obecnie informacji. Gdyby się udało coś znaleźć i było widoczne dla Was, to dam znać.

Highlighted

Poziom 13, Recenzent
  • 16
  • 8
  • 0

Aktualizacja z multinagrywarką więcej rozwaliła niż naprawiła (w sumie nic nie naprawiła)
Syn włączył multinagrywarkę. Po jej wyłączeniu opcje "multinagrywartkowe" pozostały aktywne.
LOGIKA!!!!!

Highlighted

Poziom 21, Pasjonat
  • 83
  • 95
  • 9

Zgadza się, doszły niepotrzebne opcje w menu.
Sam chciałbym WYŁĄCZYĆ multinagrywarkę i pozbyć się ich, ponieważ mam podpięty dysk i z niego korzystam. Nie potrzebuję np. funkcji Start Over, w której nie mogę pomijać reklam.

Niestety nawet mimo prób i interwencji przez Chat, nie wyłączono mi funkcjonalności multinagrywarki

- nie da się :catwink: