Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Kategorie dostępne w dziale Pomysły

Na pewno proponuję Kategorie dotyczące całej sieci i forum, jeśli POMYSŁY jak wspomniał @Artur będą przekazywane do odpowiednich działów:

 

1. Forum Nasz Orange

2. Oferta Orange

3. BOK Orange

4. Światłowód/Neostrada (Orange FunBox)

5. Mój Orange (NMO/Aplikacja)

6. Strona Orange.pl

 

jak już wspomniałem dotyczy wszystkiego.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kategorie dostępne w dziale Pomysły

Moje propozycje kategorii:
1) cyfryzacja (dot. szeroko rozumianych kontaktów z klientami) - np. na pomysły w stylu by rzeczy do robienia tylko w salonie umożliwić zdalnie
2) oferta tv - np jakie kanały dodać do oferty Orange Tv a jakie zrezygnować, dyskusje o dublach sd, pakietach itp
3) routery do Neostrady - pomysły na to co dodać do routerów
4) routery do internetu mobilnego
5) dekodery do orange tv
6) oferta prepaid
7) propozycje usług dodatkowych
😎 zasięg mobile - propozycje adresów gdzie trzeba poprawić zasięg mobilny

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Kategorie dostępne w dziale Pomysły

Rodzi się pytanie jak szczegółowo rozdrabniać działy... podeprę się propozycją @Piotrekk85 

dział pn. "pomysły dot. obsługi klienta"

dział ogólny "pomysły dotyczące oferty i sprzętu" chociażby w takich zakresach jak wylistował PIotrek (konkretne rodzaje urządzeń) ale wydaje się mnie, że wystarczy dział ogólny, przecież wstępna ocena będzie robiona na ogólnym poziomie, zapewne z "zasięgnięciem języka" w odpowiedniej merytorycznie komórce ... 

ewentualnie dwa podrozdziały a) oferta b) sprzęt.

 

Odnosząc się jeszcze do propozycji @Piotrekk85 uważam, że problemy z zasięgiem to nie temat na pomysł, tylko stworzenie kanału do prostego, ale zarazem pewnego sposobu zgłaszania problemów innego niż powiązanego z mapą zasięgu.

Oczywiście z tego co wymienił @Ron działy pomysłów związanych z aplikacjami (mobilne, webowe) - też się przydadzą... tylko czy je rozdzielać na MO/NMO serwis ogólny (Orange.pl)... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kategorie dostępne w dziale Pomysły

I przy okazji rozważyłbym zmianę statusów: w tracie głosowania, w trakcie realizacji, wdrożony (oczywiście dobrać jakieś jednowyrazowe odpowiedniki). Bo status sprawdzany i nowy trochę się nie sprawdzają.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Kategorie dostępne w dziale Pomysły

Co do statusów pomysłów to proponuję:


Otwarty, Realizowany, Zrealizowany, Zamknięty

 

Otwarty byłby dla wszystkich pomysłów, na które można głosować - które są/będą analizowane i nie podjęto decyzji z nimi związanych. Realizowany to taki, który zdecydowaliśmy się wdrożyć (bez względu na termin). Zrealizowany - wiadomo. Zamknięty to pomysł, który sprawdziliśmy i zdecydowaliśmy nie wdrażać, jest duplikatem innego pomysłu lub z innych przyczyn nie ma sensu głosowanie i dyskusowanie na jego temat.

 

Dzięki ogromne za propozycje kategorii pomysłów. Musimy mieć na uwadze popularność pomysłów, aby nie tworzyć kategorii, które będą rzadko używane. Po przeczytaniu Waszych komentarzy, wstępnie wyłaniają mi się takie:

 

Strona orange.pl
Aplikacje mobilne
Internet domowy
Internet mobilny
Telewizja
Usługi na kartę
Usługi na abonament
Obsługa klientów
Społeczność Nasz Orange
Inna

 

Jak Wam się to widzi?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kategorie dostępne w dziale Pomysły

Statusy - super.
Kategorie - też ok, choć nie wiem czy nie połączyć 2w1: usług na kartę z abonamentem (sporu osobom to i tak się miesza i zrobić po prostu coś związane z telefonią/telefonem).

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Kategorie dostępne w dziale Pomysły

Coś mi wyskakuje cały czas Chronimy Społeczność przed spamem i nie pozwalamy na wysłanie kilku wiadomości w krótkim czasie. Zaczekaj kilka minut i spróbuj ponownie.

 

Mój pomysł, aby Herosom takie ogranicza wyłączyć Emotikon: Język


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Kategorie dostępne w dziale Pomysły


@Arturnapisał(-a)

 

Dzięki ogromne za propozycje kategorii pomysłów. Musimy mieć na uwadze popularność pomysłów, aby nie tworzyć kategorii, które będą rzadko używane. Po przeczytaniu Waszych komentarzy, wstępnie wyłaniają mi się takie:

 

Strona orange.pl
Aplikacje mobilne
Internet domowy
Internet mobilny
Telewizja
Usługi na kartę
Usługi na abonament
Obsługa klientów
Społeczność Nasz Orange
Inna

 

Jak Wam się to widzi?


Ja bym wrzucił do jednego wora:

Usługi na kartę/Usługi na abonament jako Usługi mobilne lub Usługi.

Internet domowy/Internet mobilny jako Sieć(techniczne).

Dodałbym kategorię Urządzenia.

 

Jeżeli miałoby zostać tak, jak zaproponowałeś to dodałbym tylko kategorię Urządzenia.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Kategorie dostępne w dziale Pomysły


@Arturnapisał(-a)

Co do statusów pomysłów to proponuję:


Otwarty, Realizowany, Zrealizowany, Zamknięty

 

Otwarty byłby dla wszystkich pomysłów, na które można głosować - które są/będą analizowane i nie podjęto decyzji z nimi związanych. Realizowany to taki, który zdecydowaliśmy się wdrożyć (bez względu na termin). Zrealizowany - wiadomo. Zamknięty to pomysł, który sprawdziliśmy i zdecydowaliśmy nie wdrażać, jest duplikatem innego pomysłu lub z innych przyczyn nie ma sensu głosowanie i dyskusowanie na jego temat.

 

Dzięki ogromne za propozycje kategorii pomysłów. Musimy mieć na uwadze popularność pomysłów, aby nie tworzyć kategorii, które będą rzadko używane. Po przeczytaniu Waszych komentarzy, wstępnie wyłaniają mi się takie:

 

Strona orange.pl
Aplikacje mobilne
Internet domowy
Internet mobilny
Telewizja
Usługi na kartę
Usługi na abonament
Obsługa klientów
Społeczność Nasz Orange
Inna

 

Jak Wam się to widzi?


Od końca 😉 najlepsza kategoria "inne"

co do usług - jestem za połączeniem w jedno,

co do sprzętu - czytaj dekodery, modemy routery - tego udostępnianego klientom,  zaczynam tracić przekonanie, po co taki dział - żeby zgłaszać pomysły dotyczące oprogramowania, mhmmm... 

podobnie z internetem... 

część webowa, ok, może być rozdzielnie portal i forum;

apki - jak najbardziej - chyba przypomnę moje oczekiwania co do modyfikacji jednej z nich 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kategorie dostępne w dziale Pomysły

I może do listy życzeń można dopisać naprawdę przycisku "głosowania" - zacina się 😕