Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Ranga

Nie będę skarżyć do Moderatora, sam to ogarnie, autor Tematu, tak myślę 😉

Anonim

Nie dotyczy

Ranga

OK
Anonim

Nie dotyczy

Ranga

Jak dla mnie możesz zgłosić. Kierowałem się tym co było napisane w opcji pomoc w kontekście odznaczeń. Gdybym był tutaj dłużej niż tylko jeden dzień zapewne bym to wiedział. Człowiek czasem błądzi po omacku popełniając błędy. Ale nikt idealny nie jest
Anonim

Nie dotyczy

Ranga

Tak na moje nie skromne oko coś naciągasz z tymi tematami, 2x temat Bonus, punkty na siłę nie nazbierasz bo Moderator zrobi z tym porządek, ja tam skromny user, tyle ode mnie w temacie.

Anonim

Nie dotyczy

Ranga

Szczerze? W pompie mam czy ktoś to zdjął czy też nie!
Gdybym od razu zaskoczył jak zrobić to poprawnie, z pewnością bym to uczynił. Pisało do mnie wiele osób, każdy radził coś innego. Więc mając tak nieprecyzyjne porady, instrukcje mogłem popełnić błąd. Tym bardziej że ktoś kazał mi odznaczyć wszystkie posty które nie są odpowiedzia. Ale jeśli ktoś był happy że mi to zdjął to mogę dodać Brawo Ty
Anonim

Nie dotyczy

Ranga

@Anonim, to nie jest skarżenie, tylko dbałość o zasady. Autor nie wie, że zgłaszasz, a moderator też nie mówi, kto i co. Po to jest ta opcja, jak się nie zgadzasz z oznaczonym rozwiązaniemEmotikon: Szczęśliwy

@Anonim, jesteś nowy i masz prawo błądzić. @Anonim, daj spokój chłopakowi, bo Herosi też mają oko na to, co się dzieje na forum i też reagujemy. Wyluzuj, proszęEmotikon: Szczęśliwy 

Anonim

Nie dotyczy

Ranga

Mogłem napisać o czymś innym, może czy ktoś widział myszkę miki? Etc
Skoro mam kłopot np z bonusem tylko dlatego że głupia baba w sklepie nie wpisała w rejestrację adresu i nie zatwierdziła zgody przez co nie mogłem uruchomić bonusu. Więc naturalne że szukam czy jest jakaś inna metoda która może mi pomóc. A ty widzę jesteś jak sherlock Holmes z takimi przesłankami powinieneś pracować co najmniej z straży miejskiej
BRAWO TY
Anonim

Nie dotyczy

Ranga

Dobra chłopaki...wrzućcie na luz i bez emocji. 

Anonim

Nie dotyczy

Ranga

Burebusek luz niech sobie chłopak pisze. Ma prawo.... Mnie to totalnie nie rusza. Hejterów można spotkać wszędzie, nawet i tutaj.
Anonim

Nie dotyczy

Ranga

Chłopak ma naprawdę aspiracje, nie odbierajmy mu tej przyjemności. Niech sobie pisze... Babskie wrzutki na mnie nie robią wrażenia.