Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Dwa błędy dzisiaj - "Wyloguj" nie zawsze działa poprawnie

Teraz się zalogowałem i zaraz się wyloguje, tak mi strona podaje, że jestem wylogowany

Anonim

Nie dotyczy

Dwa błędy dzisiaj - "Wyloguj" nie zawsze działa poprawnie


jaryn napisał(-a):

Teraz się zalogowałem i zaraz się wyloguje, tak mi strona podaje, że jestem wylogowany


@Anonim, zaraz Ci udowodnię, że tutaj się mylisz. Ja zrobiłem jedno wylogowanie i cache. Wygląda to tak po przejściu na incognito:

Chrome.JPGja.JPG2017-12-17.png2017-12-17 (1).png2017-12-17 (2).png

Anonim

Nie dotyczy

Dwa błędy dzisiaj - "Wyloguj" nie zawsze działa poprawnie

Bez tytułu14.png

Pokazuje, że jest online, a nie jestem 

godzina 6.05 działa wylogowywanie nie widać mnie, że jestem online.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Dwa błędy dzisiaj - "Wyloguj" nie zawsze działa poprawnie

► Wpis przeniesiono z tematu Kolejne błędy na NO ze względu na poruszony w nim problem - Moderator Wiktor ◄

 

Nie chcę mnożyć postów, bo to w sumie nic wielkiego, a chciałbym poinformować o problemie na Nasz Orange. Występuje on chyba od ubiegłego piątku i polega na tym, że nie mogę wylogować się z forum, ponieważ po kliknięciu na "wyloguj" strona ładuje się chwilę, po czym widzę pustą stronę, totalnie białą. Dokładnie taką.

wylogowanie.pngPonowne przejście do strony NO pokazuje, że czasem nadal jestem zalogowany, ale co ciekawe zdarza się, że bezpośrednio wracając na forum jestem wylogowany, ale jak zajrzę już za pewien czas to nadal jestem, choć w międzyczasie nie logowałem się. Nie wiem czy to już taki kolejny przywilej/efekt Herosa, że na zasadzie coś za coś. Dajemy Ci wyróżnienie, ale już nas nie opuścisz czy coś w tym stylu... 😄 Poza tym strona główna po raz pierwszy u mnie ładuje się dość długo w odniesieniu do pozostałych. Mogę dodać także, że na telefonie dzieje się tak samo. 

Anonim

Nie dotyczy

Dwa błędy dzisiaj - "Wyloguj" nie zawsze działa poprawnie

@Matt55, taka biała karta pojawia się zwykle po ustawionych opcjach internetowych dotyczących cookie. Chwilowe zamknięcie daje ten efekt. Załaduj jeszcze raz stronę i powtórz bez ustawień

cookie.JPGhistoria.JPG

 

 

[edit] ► Poniższy  fragment wpisu został przeniesiony z tego posta, ponieważ porusza omawianą w niniejszym temacie problematykę - Moderator Wiktor ◄

▬▬▬

Kolejny zawód spotkał mnie przy wylogowaniu. Nie wylogowało mnie, więc sprawdziłem, czy po przewinięciu na jakikolwiek temat w poście coś się będzie działo. Ponieważ trzymało sesję (jedna karta), wylogowałem się ponownie. Efekt widoczny na screenie:2018-02-01 (6).png

 
Anonim

Nie dotyczy

Dwa błędy dzisiaj - "Wyloguj" nie zawsze działa poprawnie

Problem dalej występuje nikt tego nie naprawił do dnia dzisiejszegoEmotikon: Smutny