Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange


vdsl2 napisał(-a):

@burebusek Lepsza jest taka czysta instalacja z iso lub usb


Dzięki, ale to zbyt trudne. Jak słyszę BIOS, to myślę sobie, że gościu, który omawiał i pokazywał kolejne kroki Jego działań (zwłaszcza na systemie), jest seniorem, który "stracił zęby" na poznawaniu tajników. Jak to obejrzałem, to wiele z tych kroków, a podejmowanych przeze mnie, był zbieżnych z filmem. Moje "wklepywanie trwało grubo  ponad dwie godziny. Też uruchamiałem narzędzie instalatora systemu Win 10 (pobieranie systemu, weryfikacja, tworzenie nośnika, czyszczenie, pobieranie aktualizacji, sprawdzanie, czy wszystko gotowe do instalacji, instalowanie systemu, przetwarzanie aktualizacji, dwukrotna akceptacja postanowień w międzyczasie, oraz kilkukrotne uruchamianie, itp.), co sobie skrzętnie rejestrowałem.M.in. też


Instalacja Win 10.jpg
Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange


Misiek62 napisał(-a):

@burebusek  tak mnie naszło zajrzeć do ustawień... sprawdź proszę czy przypadkiem w Twoim profilu nie masz postawionego "ptaszka" (checkbox'a) w wierszu - ignoruj HTML ??  Znajdziesz to w profilu "moje ustawienia" zakładka "preferencje" ... bo według mnie ten znacznik ukrywa użyte hiperłącza do użytkowników i obrazków !!!!!!!!!!

Sprawdziłem, brawo TY (misiek)  - nie ma to jak człowiek sam się doceni 😉 dowartościuje 😄

 

PS. Przenieś oznaczenie rozwiązania na tego posta 😉 


Wielkie dzięki Emotikon: Szczęśliwy Brawo Ty! Ponieważ "wymacałeś", dostajesz specjalny prezent ode mnie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 


Macantowe.jpg
Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange

@Anonim Bravo TYEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange


vdsl2 napisał(-a):

@burebusek Bravo TYEmotikon: Szczęśliwy


Też macałeś i czegoś nowego mnie nauczyłeś mistrzu. Brawo Ty Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange

@Anonim 

Wiele problemów można znałeś u wujka Google

Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange


vdsl2 napisał(-a):

@burebusek 

Wiele problemów można znałeś u wujka Google


@Anonim, niezliczone razy pytałem wujka, rzadko jednak odpowiedzi trafiają do mojej wyobraźni. Dotknąć i pomacać, to nie to samo, co np. patrzeć na prezentacje filmiku w YouTube. Z pozycji fachowca, materia zagadnień dla przeciętnego Kowalskiego bywa czasem skomplikowana. To tak, jakbyś informatykowi dał schemat czegoś niezwiązanego z jego dziedziną. Dlatego w tym miejscu jest obecnie 8243 członków. Cieszy, prawda?