Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange


burebusek napisał(-a):

vdsl2 napisał(-a):

@burebusek jakiś problem z przeglądarką lub systemem.


Teraz mam tak i test mi pokaże w odczycie.InPrivate.png


Parę sekund później odczyt i widzę obraz po najechaniu kursorem i kliknięciu w "Cytuj". Normalny odczyt jest bez obrazu.

Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange

@Anonim Widze, że robiłeś uaktualnienie z Win 7 lub Win 8.1 do Win 10 i dla tego coś się krzaczy. 

Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange


vdsl2 napisał(-a):

@burebusek Widze, że robiłeś uaktualnienie z Win 7 lub Win 8.1 do Win 10 i dla tego coś się krzaczy. 


Zajrzałem w swoje notatki. Z Windows 7 na 10 przeszedłem w październiku ub.roku, z automatycznymi aktualizacjami do wersji 1607 włącznie. Rodzi się pytanie, jaki to ma związek ze zrzutami? Wczoraj miałem kontakt w społeczności Gmaila i tam zrzuty wchodzą. W pomocy technicznej Microsoftu też. A tutaj, tylko widzę po najechaniu w "Cytuj"...no i anuluj, bo nie miałem potrzeby odpowiadać na konkretny post.

Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange

@Anonim Poczytaj sobie tu http://www.chip.pl/news/oprogramowanie/systemy-operacyjne/2016/12/nowa-aktualizacja-do-windows-10-powoduje-spore-problemy

A naj lepiej wykonaj czysta instalacje windows 10 i problem znikną.windows10

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange

@Anonim

Problem po stronie NO (raczej), InPrivate włączone, z wyłączonymi wszystkimi możliwie dostępnymi ustawieniami, prócz ustawień. Klik w odp.posta, otwiera się i klik w Cytuj. Windows 10 był aktywowany z pozycji Microsoftu (zaproszenie do zmiany ze 7-ki). Wszystko pod kontrolą(pełna), i co jeszcze mam czytać? Jak wszystko o aplikacjach wbudowanych w system, ustawienia, domyślne apki, etc. przeczytałem dogłębnie i dlatego wyłączyłem i jestem teraz InPrivate.

Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange


burebusek napisał(-a):

@vdsl2

Problem po stronie NO (raczej), InPrivate włączone, z wyłączonymi wszystkimi możliwie dostępnymi ustawieniami, prócz ustawień. Klik w odp.posta, otwiera się i klik w Cytuj. Windows 10 był aktywowany z pozycji Microsoftu (zaproszenie do zmiany ze 7-ki). Wszystko pod kontrolą(pełna), i co jeszcze mam czytać? Jak wszystko o aplikacjach wbudowanych w system, ustawienia, domyślne apki, etc. przeczytałem dogłębnie i dlatego wyłączyłem i jestem teraz InPrivate.


@Anonim Ok jak wiesz najlepiej, że to nie wina systemu tylko NO to się dziwie, bo ja mam Windows 7HP i Windows 10H 14393.693 i wszystko śmiga. Może potwierdzi to @Artur @Misiek62  @mabud73 czy są jakieś problemy?

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange

No coż, zostałem wywołany przez @Anonim do odpowiedzi 😉 ... @Anonim  zgłaszał już inne problemy  z wyświetlaniem treści postów, u mnie do tej pory nie występowały takie jak On opisuje, a na tym kompie, na którym teraz to piszę, też miałem przesiadkę z 7-ki na 10-kę, co prawda oba w wersji Pro... Zastanawiam się czy w kompie, który używa @Anonim nie występują jakieś braki w zakresie oprogramowania, choćby to co sugerujesz @Anonim, że w samym windowsie, a może w innych wtyczkach, czy innym oprogramowaniu, które jest użytkowane przez forum...

Może admini coś zdradzą, co jest niezbędne @Piotrek@Artur@Natalia ... inspirując się problemami @Anonim zastanawiam się czy nie warto byłoby sporządzić taki "spis" wymagań, np. preferowana przeglądarka, wersja; wymagane wtyczki, np. flash, java, i inne takie.. to co podałem to oczywiście przykłady, nie twierdzę że NO ich używa.

Anonim

Nie dotyczy

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange


Misiek62 napisał(-a):

No coż, zostałem wywołany przez @vdsl2 do odpowiedzi 😉 ... @burebusek  zgłaszał już inne problemy  z wyświetlaniem treści postów, u mnie do tej pory nie występowały takie jak On opisuje, a na tym kompie, na którym teraz to piszę, też miałem przesiadkę z 7-ki na 10-kę, co prawda oba w wersji Pro... Zastanawiam się czy w kompie, który używa @burebusek nie występują jakieś braki w zakresie oprogramowania, choćby to co sugerujesz @vdsl2, że w samym windowsie, a może w innych wtyczkach, czy innym oprogramowaniu, które jest użytkowane przez forum...

Może admini coś zdradzą, co jest niezbędne @Piotrek@Artur@Natalia ... inspirując się problemami @burebusek zastanawiam się czy nie warto byłoby sporządzić taki "spis" wymagań, np. preferowana przeglądarka, wersja; wymagane wtyczki, np. flash, java, i inne takie.. to co podałem to oczywiście przykłady, nie twierdzę że NO ich używa.


@Misiek62 jak widzę nie podwierdzasz problemu z NO jak twierdzi @Anonim a co on ma poinstalowane to już jego problem


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange

U mnie wyświetlania ok. Nic nie zauważyłem poza tym że wątek "ciągnięty" nie w temacie.Edit: już go przeniosłem niniejszego tematu Emotikon: Szczęśliwy - Moderator Wiktor▲ @berebusek, można było kliknąć nowy temat lub zgłosić to w błędach NO...teraz tylko modkom roboty dojdzie :


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Brak zakładki "zabezpieczenia" w Mój Orange

@mabud73 

 

wolniej czytaj Maciek... problem zgłaszany przez @Anonim  nie dotyczy Nasz Orange, tylko Mój Orange... 😉 

 

update. W zasadzie, to "brak zakładki" zgłasza @zigh