Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Zakładka "Na skróty" w NO

W NO w pozycji Na skróty, te zakładki nie przenoszą
https://zasieg.orange.pl - brak
https://ustaw.orange.pl - brak

Przeglądarka Opera

ustaw error.PNGzasięg error.PNG

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zakładka "Na skróty" w NO

Dolna sekcja już dawno była miała być aktualizowana.
Miało być to już w grudniu https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Zak%C5%82adka-Multi-Box/idc-p/114380#M3656 ale nie było to podanego którego roku 😄
Anonim

Nie dotyczy

Zakładka "Na skróty" w NO

Jak nie będziemy cisnąć, to pewnie jak dwie noce wielkanocne zejdą się do kupy Emotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zakładka "Na skróty" w NO

A czy mamy na coś wpływ? czy guzik dodadzą czy nie?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zakładka "Na skróty" w NO

Ja już osobiście zrezygnowałem, strona mobilna siada, misji specjalnych już półtora roku nie ma, itp itd szkoda, że nikt szczerze nie może napisać to się nie uda i rezygnujemy z pomysłu. Jedynym dobrym "bugiem" było wyłączenie rankingów bo powodowały niepotrzebne spinki.
Anonim

Nie dotyczy

Zakładka "Na skróty" w NO

Od pewnego czasu zauważyłem, że mowa jest srebrem, zaś milczenie złotem, ma głęboki sens. Nie dziwi mnie więc taka postawa. Dopatruję się jednak w tej metodzie pozytywów. Jest to mobilizacja i stawanie na głowie, by sprostać wyzwaniom. A bez odpowiedniego "zaplecza finansowego", nawet krawiec "cienko kroi".


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Zakładka "Na skróty" w NO

@Anonim ustaw.orange.pl zostało wyłączone w kwietniu 2019 razem z całą bazą telefonów (patrz moja stopka). Teraz dla orange albo masz androida albo iphone, albo pisz na forum to może ktoś coś wymyśli i kombinacje nie przekroczą 5 stron. Pod warunkiem że komuś naprawdę będzie się chciało.

Anonim

Nie dotyczy

Zakładka "Na skróty" w NO

@spiro ustawienia Orange ostatnio kiepsko działają, zmieniałem sim z micro na nano, ta nowa nie miała ustawień sms i poczty głosowej, Motorola One jakieś dziwne ustawienia LTE dostała, musiałem wszystko zmieniać i dopisać, jakby XX wiek był, gdzie automatyzacja usług i zdalna aktualizacja, dobrze że siedzę w tym, laik by był zrozpaczony.

Anonim

Nie dotyczy

Zakładka "Na skróty" w NO


@spironapisał(-a)

@Anonim ustaw.orange.pl zostało wyłączone w kwietniu 2019 razem z całą bazą telefonów (patrz moja stopka). Teraz dla orange albo masz androida albo iphone, albo pisz na forum to może ktoś coś wymyśli i kombinacje nie przekroczą 5 stron. Pod warunkiem że komuś naprawdę będzie się chciało.


@spiro , jak chociażby Tobie się chciało i chce się Emotikon: Bardzo szczęśliwy To my, staruchy nie możemy dogonić uciekającego wciąż świata technologii. Twoje i moje wpisy są dowodem złożoności problemu klasycznych, starszych modeli telefonów. Ja poległem, bo coś na rzeczy jest z tym komunikatem " Nie można uzyskać dostępu do serwera". 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Zakładka "Na skróty" w NO

W smartfonach z androidem siedzę od niedawna, ale zauważyłem, że sporo z nich (oraz nawet niektóre zwykłe klawiaturowce) samo próbuje stworzyć profile na podstawie włożonej karty sim BEZ udziału smsów. W b2700 to kompletnie nie zdawało egzaminu a na smartfonach chyba też nie jest tak różowo (twoja motka). Np htc a9s poprosił mnie o wskazanie konkretnej sieci.

 

Screenshot_20180525-221958.png