Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Wpływ przeglądarki na otwieranie Nasz Orange

a chrom zapisuje wszystkie hasła bez zgody a znajomy informatyk jak mi czyścił komputer zakazał używania chroma bo stwierdził że w raportach tez hasła do kont wysyła nie wiem jak on to sprawdzić co prawda  .

Anonim

Nie dotyczy

Wpływ przeglądarki na otwieranie Nasz Orange


@Piotrekk85napisał(-a)
Piszesz, że dziwnie się czyta treść. A Twój pierwszy wpis jest zupełnie niezrozumiały.

Treść ze screena wygląda po polskiemu, czy może to poprawna polszczyzna? A może to rękopis? Przy tak długachnym linku baner widziałeś poprawnie wczytany?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Wpływ przeglądarki na otwieranie Nasz Orange

@Anonim  Mistrzu pewno w chromie padł skrypt jakiś i źle wczytało stronę Orange bo chrom się sypie polecam ci opere :):D 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wpływ przeglądarki na otwieranie Nasz Orange

W sformułowaniu: <<Z tego linka taki "stary kwiatek>> nie widzę żadnego sensu.

Domyślać się można się, że chodzi o źle wyświetloną stronę, ale używasz pewnie znów jakiś dodatków w przeglądarce, to nie dziw się, że tak to wygląda.

Potem dziwisz się jak wygląda "zalążek wpisu" na stronie głównej - to nie używaj spojlerów na początku, to nie będzie tak wyglądał.
Anonim

Nie dotyczy

Wpływ przeglądarki na otwieranie Nasz Orange

U mnie tak widać w chrome i nie zauważyłem jakiś błędów

Bez tytułu.png

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Wpływ przeglądarki na otwieranie Nasz Orange

@Anonim , ten "pomniejszony" baner nie jest częstym zjawiskiem w Chrome u mnie. Dużo wcześniej też pokazywałem tego "starego kwiatka", i tylko z moim uBlock Originem strona forum ma problem. To nie moje zmartwienie, że użytkownik sam sobie dopasowywuje sposób ustawiania czegokolwiek. Jakby patrzeć kompleksowo na to, jak się zachowują użytkownicy, to samo zestawienie poradnika ze strony Orange

mówi wiele. I nic nikomu do tego. A jak spojrzałem na CERT, to też swoje pomyślałem. Nie powiem, by starań o bezpieczeństwo nie było. Tylko czemu listę adresów mailowych tworzy się od nowa? Czy od maja wielu użytkowników miało, lub ma zamiar analizować zmiany w tym zakresie?

 

Anonim

Nie dotyczy

Wpływ przeglądarki na otwieranie Nasz Orange

@Anonim  do blokowania używam,

Bez tytułu.png

na tej stronie on nic nie blokuje

 

Anonim

Nie dotyczy

Wpływ przeglądarki na otwieranie Nasz Orange

@Anonim , moje wcześniejsze doświadczenia z nim, to delikatne działanie. Ten jest agresywniejszy ...tak sądzę. I ciekawe, że z innymi stronami nie ma jazd.