Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

wyniki poszukiwań na Nasz Orange

Chłopaki, obiecuję, że wrócimy do tematu poprawek w wyszukiwarce, mamy to na liście i to wysoko, tylko jeszcze nie możemy, bo wszystkie programistyczne ręce budują obecnie nowe rangi i poziomy... 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

wyniki poszukiwań na Nasz Orange


Artur napisał(-a):
Chłopaki, obiecuję, że wrócimy do tematu poprawek w wyszukiwarce, mamy to na liście i to wysoko, tylko jeszcze nie możemy, bo wszystkie programistyczne ręce budują obecnie nowe rangi i poziomy... 🙂

@Artur  czyżby rangi i poziomy były jeszcze kodowane 😉 ??

Anonim

Nie dotyczy

wyniki poszukiwań na Nasz Orange


vdsl2 napisał(-a):

@Artur @Natalia dlatego każdy woli założyć nowy temat niż szukać na mój Orange.


@Anonim, to chyba lepiej dla rankingowiczów?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

wyniki poszukiwań na Nasz Orange

Od jakiegoś czasu zachodziłem w głowę i próbowałem rozgryść niechęć korzystania z wyszukarki. Śmiem stwierdzić, że dobre 70% użytkowników nie używa jej. Jak kolwiek by nie działała, nasza ludzka mentalność blokuje w głowach konieczność poszukiwania. Według mnie to nie problem techniczny strony i samej przeglądarki, a raczej problem psychologiczny. My, stali bywalcy ( a bynajmniej ja tak robię) czasami ratujemy się wyszukiwarką, ponieważ wiemy czego szukać i jak używać. Niestety, ludziki z zewnątrz boja się tego typu procedur. Łatwiej jest zrobić nowy temat, niż szukać rozwiazań na forum. Wyjątki, to sprawy które pozycjonuje google, przez które trafia tu pewnie ok 80% zainteresowanych. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

wyniki poszukiwań na Nasz Orange

@mabud73  uważam, że choćby dla grupki użytkowników, wyszukiwarka winna mieć większą skuteczność, w zakresie jaki opisałem zakładając temat.

 

Można by dać algorytm przeszukujący i wyświetlający w pierwszej kolejności tematy "z rozwiązaniem"... 

Anonim

Nie dotyczy

wyniki poszukiwań na Nasz Orange

@Misiek62 Problem jest tu powtarzajace sie te same tematy

Przechwytywanie.PNG


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

wyniki poszukiwań na Nasz Orange

Z tego co pamiętam, wyświetlaniem się tematów jak i sposobem przekierowań które kuleje, zespół ma się zająć. Wysoki priorytet problemu...

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

wyniki poszukiwań na Nasz Orange

Sęk w tym, że obecnie po wyszukaniu wyświetlane są posty, a nie wątki (tematy). Kiedyś była już dyskusja na ten temat...