Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

🚧 Zmiany w dziale Pomysły 💡

@Artur: a jeszcze Cię czeka ponowne otwarcie. Ojej... Moich możesz nie otwierać.
Anonim

Nie dotyczy

🚧 Zmiany w dziale Pomysły 💡

Dobrze że wszystko poczyÅ›ciÅ‚em, możecie dziaÅ‚ać do woli MrugajÄ…cy robot


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

🚧 Zmiany w dziale Pomysły 💡

@Anonim ale chcę dostawać też inne powiadomienia na mailu. Jakoś przetrwam 😉

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

🚧 Zmiany w dziale Pomysły 💡

Skończyłem! Dziękuję Wam za cierpliwość przepraszam za ten spam, nie spodziewałem się, że każdy kto brał udział w pomyśle otrzyma powiadomienie. Może następnym razem na czas prac wyłączymy powiadomienia.

 

Tymczasem podczas dodawania nowych pomysłów sÄ… już widoczne nowe kategorie: UsÅ‚ugi, UrzÄ…dzenia, Strony i aplikacje, SpoÅ‚eczność oraz Inne, co w praktyce oznacza, że można już dodawać wszystkie pomysÅ‚y zwiÄ…zane z Orange. Podobnie liczba gÅ‚osów nie decyduje już o zmianie statusu, za to na pewno ma wpÅ‚yw na decyzje zespołów po naszej stronie, wiÄ™c gÅ‚osować warto.

Anonim

Nie dotyczy

🚧 Zmiany w dziale Pomysły 💡

MogÄ™ powiedzieć, że postawiono wÅ‚aÅ›ciwego czÅ‚owieka na odpowiednim miejscu. OdÅ›wieżyÅ‚ to i owo, a najbardziej spodobaÅ‚y mi siÄ™ Zasady Nasz Orange bardzo intuicyjnie "oszlifowane". DziÄ™ki @ArturzeEmotikon: Bardzo szczęśliwy Swoim współpracownikom (jeżeli ich masz) też należą siÄ™ sÅ‚owa uznaniaEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

🚧 Zmiany w dziale Pomysły 💡

Dziękujemy, @Anonim! Nawet mamy już specjalną rangę Opiekun Pomysłów. Póki co tylko dla mnie, ale planuję w ciągu 1-2 tyg. przedstawić Wam Monikę i Marcina 😄
Anonim

Nie dotyczy

🚧 Zmiany w dziale Pomysły 💡

Nieśmiało dopowiem, że powinien się pojawić dział "z pomysłem na Prezesa", by wiedział, co "w trawie piszczy"Emotikon: Mrugający