Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 23, Pasjonat
  • 1944
  • 1058
  • 17

Pogaduchy

@Piotrekk85  ok przydał się angielski znalazłem funkcje języka  witam serdecznie @Ela12  

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij

Poziom 29, Specjalista
  • 6230
  • 5662
  • 68

Pogaduchy

@Ela12napisał(-a)
@burebusek  i @wscieklaewka  - witajcie, ale nie na długo... bo niedługo może nie będzie mnie wcale (ma to związek z Umową). Nigdzie nie wywędrowałam - żyję sobie skromnie dalej na swoich starych śmieciach i jestem z tego jako tako zadowolona. Tak się złożyło, że zamiast tu popisać czasami, to teraz - kiedy jest więcej dnia - to wolę sobie pobyć i pogadać z koleżanką na np. jej działce pod miastem w te piękne słoneczne dni. I podreperować swe zdrówko też chciałam sobie w te piękne dni. Pozdrawiam Was cieplutko.

@Ela12 , tak mało kobiet tutaj na codzień się pojawia, że chociażby od czasu w pogaduszkach coś "skrobnąć", to co Ci zaszkodzi? Ku pokrzepieniu serc na dobre i gorsze dni Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 23, Pasjonat
  • 1944
  • 1058
  • 17

Pogaduchy

Witam wszystkich wstawać! Bo kto wstaje rano temu pan Bóg milion daje Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 39, Guru ****
  • 22544
  • 11395
  • 1086

Pogaduchy

Nowy avek 🙈
Masz nowe pytanie nie związane z obecnym wątkiem? Załóż nowy wątek - to nie gryzie!
Poziom 23, Pasjonat
  • 1944
  • 1058
  • 17

Pogaduchy

@Piotrekk85  no trzeba było coś zmienić Emotikon: Szczęśliwy ale spostrzegawczy jesteś he he 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 23, Pasjonat
  • 1521
  • 3026
  • 17

Pogaduchy

@burebuseknapisał(-a)

@Ela12napisał(-a)
@burebusek  i @wscieklaewka  - witajcie, ale nie na długo... bo niedługo może nie będzie mnie wcale (ma to związek z Umową). Nigdzie nie wywędrowałam - żyję sobie skromnie dalej na swoich starych śmieciach i jestem z tego jako tako zadowolona. Tak się złożyło, że zamiast tu popisać czasami, to teraz - kiedy jest więcej dnia - to wolę sobie pobyć i pogadać z koleżanką na np. jej działce pod miastem w te piękne słoneczne dni. I podreperować swe zdrówko też chciałam sobie w te piękne dni. Pozdrawiam Was cieplutko.

@Ela12 , tak mało kobiet tutaj na codzień się pojawia, że chociażby od czasu w pogaduszkach coś "skrobnąć", to co Ci zaszkodzi? Ku pokrzepieniu serc na dobre i gorsze dni Emotikon: Bardzo szczęśliwy

O jejku @Ela12  Emotikon: Szczęśliwy Serce

Plis nie rób nam tego bo tak fajnie było gdy Ty byłaś razem z nami, a teraz jak odejdziesz to mnie się zrobi bardzo niefajnie Emotikon: Smutny

Wędrować z koleżanką zawsze możesz bo to i dla zdrowotności jest jak i przyjemności też Emotikon: Szczęśliwy ale nawet jak zmienisz operatora to przecież możesz ( a i z koleżanką też ) wpadać do nas coby se pogadać o tym i owym Emotikon: Mrugający Nu powiedz, że tak będzie Emotikon: Smutny Serce

Poziom 23, Pasjonat
  • 1944
  • 1058
  • 17

Pogaduchy

@wscieklaewk eh

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 22544
  • 11395
  • 1086

Pogaduchy

🥵🥵🥵🥵🥵
Masz nowe pytanie nie związane z obecnym wątkiem? Załóż nowy wątek - to nie gryzie!
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 23, Pasjonat
  • 1944
  • 1058
  • 17

Pogaduchy

co to za cztery kwadraty Bez tytułu.jpg

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 784
  • 1343
  • 153

Pogaduchy

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata po zalogowaniu do Mój Orange, w dni robocze od 7 do 21:30.
Nie odpowiadam na wiadomości wysyłane na PW.
0 Lubię to
Odpowiedz